Інноваційні методи підвищення врожайності цукрового буряку та збільшення виробництва цукру обговорили на Sugar World 2021

206

У рамках цукрової конференції “Sugar World 2021”, що відбулась 2 березня на Тернопільщині, ключові гравці ринку  обговорили інноваційні методи підвищення врожайності цукрового буряку та можливості збільшення виробництва цукру. Організатором конференції виступила Національна Асоціація цукровиків України.

«Сьогодні наша компанія представила технологічні рішення, які можуть вивести виробництво цукру на новий якісний рівень, оскільки ми бачимо, що дана галузь зростає, є попит і є варіанти експорту сировини закордон. Ми представляли сьогодні таке рішення, як біосульфат калію. Це інноваційне рішення в калійному живленні для цукрових буряків, що може дозволити підняти рівень цукристості.

З виробництва представляли рідкі комплексні добрива, які можуть забезпечити гарне зростання врожаю та швидкий старт», – пояснив керівник агрономічного відділу компанії «Агрохімтехнолоджі» Володимир Забалуєв.

Окрему увагу приділили механізації вирощування цукрового буряку та формуванню продуктивності:

«Нам надзвичайно приємно, що цукрова конференція отримала друге дихання після тривалої перерви. Сьогодні ми представили техніку для механічного догляду за посівами і довели, що отримувати гарні врожаї можна не лише застосовуючи хімічні препарати», – прокоментував Олександр Мірненко, директор ТОВ «КЕТ-Україна».

Окрім експертних презентацій та аналітичних оглядів, аграрії мали змогу відвідати виставкову зону і ознайомитися з продукцією провідних вітчизняних та закордонних компаній, які представляли сучасні гібриди насіння цукрових буряків і засоби захисту рослин, обладнання для цукрових заводів та «розумні» технології, технічні рішення і техніку для збору і зберігання врожаю цукрового буряку.

«Вживу інформація завжди сприймається краще, особливо коли ділишся досвідом з однодумцями, колегами. Тому такі заходи дуже доречні. Світ змінюється, технології міняються, і з кожним роком ми бачимо зміни в економіці вирощування цукрових буряків. Нам приємно, що сьогоднішня конференція відбулась на Тернопільщині, адже тут також багато хто вирощує солодкі коренеплоди», – поділився враженнями Роман Борисюк, ТОВ «Радехів цукор».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here