Компанія НІБУЛОН націлена здійснити нові рекорди з експорту

55

Узявши курс на рекордний 2020/21 маркетинговий рік, «НІБУЛОН» продовжує демонструвати нові досягнення уже в третьому кварталі – у лютому компанія відвантажила на експорт більше 447 тис. тонн збіжжя.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Цей показник є найбільшим у порівнянні з іншими аналогічними періодами попередніх років і демонструє приріст у 20 % від останнього максимального результату (зафіксований у 2009 році).

У компанії прогнозують також високі результати і у третьому кварталі поточного маркетингового року в цілому. Це цілком закономірно, адже завдяки багаторічним системним інвестиціям у розвиток елеваторної промисловості, судноплавства і суднобудування, «НІБУЛОН» створив  насправді унікальну та ефективну логістичну інфраструктуру, яка складається із потужних перевантажувальних терміналів по всій країні та сучасного флоту. «НІБУЛОН» здійснив революцію – змусив українські річки, величезний потенціал країни, працювати, переорієнтувавши вантажопотоки з автошляхів на воду. З кожним роком обсяги транспортованого водними шляхами збіжжя лише зростають, ростуть і експортні показники країни.

«Насправді погодні умови у лютому мало сприяли нарощуванню вантажних водних перевезень. Більше того, тривалий час на річках та БДЛК йшов дощ, стояв лід та шквальний вітер на зовнішньому рейді продовжувався протягом 11 днів, що могло заважати проведенню навантажувальних робіт. Але завдяки можливостям нашого флоту, який ефективно працює і в льодових умовах, оптимальним рішенням щодо формування баржо-буксирних караванів, технічним характеристикам навантажувальних суден, а також відмінній командній роботі всіх підрозділів, ми досягли таких результатів», – розповідає Сергій Калкутін, заступник генерального директора з логістики компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here