Трактор, який став основою для багатьох перших танків

97

Holt Manufacturing Company це американська компанія, яка займалась виробництвом зернозбиральних комбайнів а також була провідним виробником парових тягачів. Свою діяльність компанія розпочала у 1883 році.

З початком Першої світової війни компанія направила всі свою зусилля на виробництво військової техніки. Однією з найкращих розробок компанії є трактори Holt із бензиновими двигунами, які служили потужними тягачами.

 Технічні характеристики

Виробництво моделі Holt 75 почалося в 1913 році . Бензиновий двигун цього агрегата забезпечував максимальну швидкість трохи більше 24 км / год . У Британії компанія Ruston & Hornsby з Лінкольна побудувала 442 примірника Holt 75, в доповненні до тих що виготовлялись в США . Виробництво Holt 75 продовжилося і після закінчення війни, аж до 1924 року. Трактор мав 120 кінських сил, вага машини становила понад 8 тонн. Агрегат був розроблений спеціально для військових у якості важкого артилерійського тягача . Прототип був виготовлений в 1914, а виробництво почалося в 1915 році.

Holt 120 працював на базі шестициліндрового двигуна, він значно збільшив вагу агрегату. Трактори Holt 120 здобули величезний успіх під час Першої світової війни, адже вони могли пересуватись по бездоріжжю та мали потужну тягову силу. Велика кількість цих машин була продана британській, американській, російській та французькій арміям.

Holt 60 був представлений ще у 1911 році, дана модель обмежено застосовувалась під час війни.

Військове призначення тракторів Holt

У проміжку між 1908 і 1913 роками 27 із 100 перших гусеничних тракторів Holt використовувалися під час робіт над Лос-Анджелеський акведуком, це послужило хорошим випробуванням для цих машин.

Моделі Holt 75, Holt 120 і, в меншій мірі, Holt 60 – застосовувалися під час Першої світової війни військами Антанти в якості артилерійських тягачів, в тому числі для артилерійської системи «Гаубиця». Близько 2000 тракторів Holt 75, 698 тракторів Holt 120 і 63 трактори Holt 60 використовувалися військовими під час війни. Так само трактор став основою для багатьох перших танків, таких як французькі Сен-Шамон, Шнейдер і німецький A7V.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here