УКАБ закликає ВРУ якнайшвидше прийняти законопроєкт № 5197 щодо забезпечення діяльності Мінагропроду

48

30 березня відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради України, порядок денний якого передбачає розгляд законопроєкту №5197 про внесення змін до додатків № 3 та № 4 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” задля забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише УКАБ.

Зокрема, законопроєкт № 5197 визначає обсяг фінансування з державного бюджету України у 2021 році на реалізацію функцій Мінагрополітики. Так, згідно документу, на діяльність Мінагрополітики пропонують перенести понад 6,87 млрд. грн., з яких на апарат міністерства — 4,93 млрд. грн., Держрибагентство — 422,3 млн грн, Держгеокадастр — 1,52 млрд грн. Відповідно документом  пропонується фінансування Мінекономіки знизити з 15,8 млрд. грн. до 9,4 млрд. грн., Міндовкілля — з 11,45 млрд. грн. до 11,04 млрд. грн., що відповідає визначеному перерозподілу функцій.

Нагадаємо, що 17 березня Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики одноголосно підтримав законопроєкт №5197 щодо забезпечення діяльності Мінагрополітики.

“Оперативне відновлення повноцінної роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України в 2021 році є одним з пріоритетів аграрної спільноти, особливо в контексті повноцінної імплементації земельної реформи та реалізації масштабної програми з відновлення системи зрошення”, – коментує Роман СластьонГенеральний директор УКАБ.

Враховуючи вищезазначене, УКАБ закликає народних обранців врахувати потреби агросектору та якнайшвидше підтримати за основу та в цілому законопроєкт  №  5197, який сприятиме подальшому процесу відновлення Мінагропроду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here