Японія відкрила ринок для українського молока

76

Україна та Японія погодили форму сертифіката для сирого молока та молочних продуктів від парнокопитних тварин. Це означає, що українські виробники зможуть продавати молоко в Японію, пише Держпродспоживслужба.

«Продовжуємо працювати в напрямку розширення співробітництва з нашими міжнародними партнерами, – розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. – Це дуже добра новина для українських виробників, зацікавлених у експорті сирого молока та молочних продуктіввідкрито ринок одного з найбільших стратегічних партнерів для українського експорту харчових продуктів – Японії».

Новий ветеринарний сертифікат уже доступний на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України».

Зараз Держпродспоживслужба співпрацює з міжнародними партнерами для розширення збуту по близько 30 країнах по різних товарних позиціях, серед яких – продукція птахівництва, жива велика та дрібна рогата худоба, яловичина та свинина, молоко та молочні продукти, мед, яблука, лохина та черешня, горох та квасоля, цибуля, пшеничне борошно, риба та рибопродукти, репродуктивний матеріал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here