Big Roy: перший трактор із сучасними технологіями

142

Універсальна модель трактора  Big Roy 1080 була розроблена і побудована в єдиному екземплярі у 1977 році компанією «Versatile». Існують припущення, що конструкція була спроектована спеціально для австралійського ринку, оскільки Австралія мала багато великих ферм з  площами, розташованими в одному кварталі. Великі  трактори в Австралії створювали менше проблем, ніж у Північній Америці, де великі ферми мали земельну базу в низці розкиданих блоків.

Існує також припущення, що Big Roy був розроблений для участі у конкурсі на найбільший і найпотужніший трактор. У 1977 році компанія Steiger Tractor експериментувала зі своїм агрегатом Panther Twin ST650 потужністю 650 кінських сил, а компанія Big Bud виводила трактор Big Bud 747 потужністю 760 кінських сил. Тож не слід виключати, що модель Big Roy 1080 Versatile спроектували спеціально для цього змагання.

Але якою б не була причина розробки Big Roy Model 1080, президент і генеральний директор компанії «Versatile» Рой Робінсон вирішив, що його команда має сконструювати надсучасний та потужний трактор, і видав розпорядження про початок будівництва Big Roy.

Трактор працював на дизельному двигуні Cummins KTA-1150, що генерував 600 кінських сил. На чотирьох осях встановили загалом вісім шин 30,5 X 32. Дизайн агрегата змінив традиційну конструкцію трактора з повним приводом, оскільки двигун був розташований у задній частині машини. Сучасна, простора кабіна розміщувалась попереду моторного відсіку, а паливний бак на 550 галонів був розташований спереду. Доступ до кабіни можна було отримати з будь-якої сторони через розсувні двері та сходи, які автоматично ховались у кузов трактора. Огляд задньої частини трактора з кабіни був  дуже обмежений, оскільки моторний відсік був досить високим. Для забезпечення огляду ззаду була встановлена ​​спеціальна система з пилонепроникною 120-градусною камерою, спрямованою вниз на дишло, та 9-дюймовим телевізійним монітором, встановленим на приладовій панелі, де оператор мав змогу бачити задню частину трактора. У 1977 році це, безумовно, була найсучасніша технологія!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here