Експерти BASF розвінчують міфи про користь паління трави. Інфографіка

97

17 березня цього року набув чинності закон про суттєве збільшення штрафів за спалювання сухостою та листя й інших залишків рослинності на полях і пасовищах. Відтепер підпали обходяться громадянам штрафами від 3060 грн до 6120 грн. Однак, навіть це не зупиняє людей від протиправних дій. Так, лише за два минулі вихідні, за даними ДСНС, у Хмельницькій, Черкаській та Львівській областях сталося 159 пожеж, внаслідок яких вигоріло сумарно 80 га полів.

Причинами такої поведінки, зокрема, стають міфи щодо спалювання сухої трави: ніби це покращує стан ґрунтів, знищує шкідників і бур’яни та зовсім не шкодить довкіллю. Натомість це – лише поширені фейки. Тому експерти департаменту BASF Agricultural Solutions підготували інфографіку, на якій продемонстрували наслідки спалювання трави для ґрунтів та розвінчали популярні міфи.

Експерти BASF завжди піклуються про довкілля. Адже високі врожаї – це комплексна робота аграріїв, компаній-виробників препаратів із захисту рослин та самої природи. Маючи в руках такі потужні ресурси як українські ґрунти, можна отримувати рекордні прибутки. Звісно, якщо працювати в синергії з довкіллям та одне з одним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here