JCB представила новий компактний екскаватор

51

Компанія JCB представляє дві нові модифікаціїї компактного екскаватора, вагою 3,5 тонни, пише specmachinery.com.ua.

JCB запускає 3,5-тонний компактний екскаватор з нульовим виносом задньої частини і нову 3,6-тонну звичайну модель, розширюючи модельний ряд «Наступне покоління».

В той час як нова модель 35Z-1 з нульовим виносом задньої частини є заміною машин попереднього покоління 8035ZTS, звичайна екскаватор 36C-1 є абсолютно новою моделлю в лінійці JCB.

35Z-1 ідеально підходить для роботи в обмеженому просторі, забезпечуючи більший захист, оскільки противага обертається в межах ширини машини. Модель 36C-1 забезпечує підвищену продуктивність роботи завдяки більшому вильоту, стійкості і підйомним характеристикам.

Обидві машини оснащені трициліндровим двигуном Stage V/T4 Final Perkins, потужністю 18,4 кВт (24,6 к.с.). Цей двигун використовує механічне впорскування палива і не вимагає фільтру сажі (DPF) або будь-якої додаткової обробки вихлопних газів.

Програмована функція автоматичного холостого ходу (2-30 секунд) знижує частоту обертання двигуна до 1400 об/хв, якщо важелі не використовуються впродовж попередньо встановленого часу.

Коли лівий блок управління піднімається, ізолюючи гідравліку машини, частота обертання двигуна знову падає до 1100 об/хв.., що знижує витрату палива і рівень шуму.

В обох машинах використовується новітній електро-пропорційний гідравлічний насос Bosch-Rexroth з регульованим робочим об’ємом і датчиком навантаження.

Ця нова технологія виключає зупинку двигуна, дозволяючи використовувати всю потужність двигуна. Блок клапанів з закритим центром забезпечує покращений потік рідини для більш плавної і точно контрольованої роботи, особливо в багатоцільовому режимі.

Електро-пропорційна допоміжна гідравліка подвійної дії з високою витратою тепер входить в стандартну комплектацію обох модифікацій, забезпечуючи продуктивність 70 л/хв. Допоміжний потік регулюється за допомогою пропорційного ролика великого пальця на правому джойстику.

У компактних екскаваторах використовується нова конструкція ходової частини з Н-образною рамою для підвищеної жорсткості.

На обох машинах використовується одна основна стріла, довжиною 2450 мм, також доступні два варіанти рукояті стріли. Рукоять довжиною 1300 мм може поставлятися зі стандартною противагою, а рукоять шириною 1600 мм може бути встановлена, якщо машина обладнана додатковою противагою, масою 246 кг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here