Контінентал Фармерз Груп розпочала весняну посівну кампанію

29

Контінентал Фармерз Груп розпочала весняну посівну кампанію. Новий виробничий сезон у Контінентал стартував із посіву соняшнику — ця культура займає 37,4 тис. га. У структурі посівів Компанії є також соя (27,8 тис. га) та кукурудза (32,1 тис. га), їх почнуть сіяти відповідно до агрономічних термінів. Усього під ярі культури у 2021 році відведено 97,4 тис. га, ще 360 га займають сидеральні культури, повідомляє Контінентал Фармерз Груп.

Компанія починає тестувати культури, які дають добрий врожай у посушливих умовах. Зокрема, вперше цього року Контінентал буде сіяти сорго.

У Компанії зазначають, що, попри дещо пізнішу в порівнянні з минулим роком весну, усі весняно-польові роботи, серед іншого й посівна кампанія, розпочалися в заплановані терміни. Аграрії повністю забезпечені насінням, засобами захисту рослин та добривами. Готовий до початку посівних робіт і технічний парк Контінентал.

Компанія також розпочала посадку картоплі, під яку цього сезону відведено 1,9 тис. га. Контінентал Фармерз Груп вирощує чіпсові, насіннєві та продовольчі сорти культури, використовує власний та імпортний насіннєвий матеріал.

Озимі культури, загальна площа яких у Контінентал становить 89,6 тис. га, перезимували добре. На посівах озимих також проводять агротехнологічні операції відповідно до термінів відновлення вегетації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here