Нідерландські вчені розробили нову систему крапельного зрошення на сонячних батареях

21

Нідерландські фахівці агротехнологій розробили та провели тестування системи крапельного зрошення, що працює на сонячних батареях.

Про це повідомляє traktorist.ua.

Як зазначається, наразі інновація активно впроваджується на європейських полях.

За словами нідерландського фахівця зі зрошення, для зрошувальної системи дизель не потрібен. На полі розміщений «мобільний сонячний причіп» із сонячними панелями. Solardrip 80 може забезпечити водою до 8 га (20 акрів) крапельних шлангів.

Перші тестування системи проводились на полях з картоплею. Результати дослідження були представлені на виставці Bio у м. Зволле.

«Ви можете контролювати та вносити добрива, біологічні агенти через програми на телефоні. Розроблено спеціальний блок, за допомогою якого вода подається за допомогою насосу або без нього. Ви також можете регулювати рівень рН ґрунту. Це робить додаток цікавим для багатьох садівничих та рільничих компаній, наприклад, що займаються вирощуванням картоплі та цибулі»,- кажуть науковці-розробники.

Найбільшою версією Solardrip є модель 150. За допомогою неї можна обробити максимум 15 га за умови розташування шлангів на відстані 75 см. Придбати інноваційну систему можна у Нідерландах та Бельгії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here