В Україні планують спростити умови для фермерів з ведення аквакультури

28

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Держрибагентства Олег Баздуганов розповів, що в Національній економічній стратегії на період до 2030-го року Уряд приділив значну увагу розвитку аквакультури.

Про це керівник Держрибагентства Олег Баздуганов написав у власному Фейсбуці, анонсуючи проведення масштабного форуму, присвячений розвитку аквакультури “Akquaculture Business Ukraine-2021”, повідомляє Depo.ua.

“7 квітня відбудеться важливий форум, присвячений розвитку аквакультури “Akquaculture Business Ukraine-2021”. На ньому буде обговорюватися розвиток цього сектору аграрного виробництва в Україні. Я розповім про те, які кроки вже зроблені і що планується в подальшому з боку Держрибагентства для залучення більшої кількості людей та підприємців до аквакультури”, – зазначив Олег Баздуганов.

Також Олег Баздуганов додав, що загальне світове виробництво харчової риби, молюсків і ракоподібних вже досягло 212 млн. тонн на рік.

“В Україні обсяги річного виробництва продукції аквакультури сягають близько 20 тис. тонн з перспективою зростання. В Національній економічній стратегії на період до 2030-го року Уряд приділив значну увагу розвитку аквакультури. Наша задача забезпечити умови для розвитку, популяризувати і заохотити людей займатися цим різновидом аграрної діяльності. Зі свого боку підготовлено проект закону України “Про спрощення умов ведення аквакультури”, – підкреслив Олег Баздуганов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here