Головна Контакти

Контакти

Шановні читачі!

Ви знаходитесь на порталі унікальних всеукраїнських аграрних видань: журналу «АгроЕліта» та газети «Чим Хата Багата».

Місія наших видань складається в тому, щоб бути точним компасом на шляху кожного аграрія України: допомагати повноцінно орієнтуватись у всіх актуальних подіях та питаннях нашої головної галузі і сприяти розвитку хліборобства.

Ми співпрацюємо з сільськогосподарськими підприємствами зі всієї території нашої держави, від великих брендів світового ринку – до невеликих фермерських господарств, і зі всіма ми знаходимо ідеальний формат успішного партнерства.

Наші клієнти – провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ветеринарних препаратів та ін., які з першого разу переконалися в ефективності реклами саме в наших виданнях.

На сторінках журналу «АгроЕліта» та газети «Чим Хата Багата» Ви можете знайти надійного партнера саме для Вашого бізнесу; знайти цікаву інформацію та яскраві фотозвіти – в наших авторських репортажах з передових подій аграрної галузі України: виставок, форумів, Днів поля, семінарів та конференцій регіонального, всеукраїнського і міжнародного масштабів; захопитись відвертістю інтерв’ю з гостями наших номерів.

Будемо ради співпраці з Вами!

ГОЛОВНИЙ ОФІС

46400, м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 36, оф. 9

тел. (0352) 43-58-33, (067) 208-34-52
Email: gazeta.xata@gmail.com

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

79037, вул. Б. Хмельницького, 212, оф. 302

тел. (097) 37-66-907
Email: xata.bagata@gmail.com

НАПИСАТИ!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Феєрична AGROSHOW Ukraine 2019

Третій рік поспіль міжнародна агропромислова виставка AGROSHOW Ukraine, яку проводять у новому для вітчизняного АПК розважальному форматі, в аеропорту Черкас  збирає тисячі...
- Advertisement -