Головна Контакти

Контакти

Шановні читачі!

До вашої уваги – сайт всеукраїнського аграрного журналу «АгроЕліта».

Місія нашого видання – бути точним компасом на шляху кожного аграрія України: допомагати орієнтуватися у всіх актуальних подіях і питаннях галузі та сприяти розвитку хліборобства.

Ми співпрацюємо зі сільськогосподарськими підприємствами з усієї території нашої країни, від великих брендів світового ринку – до невеликих фермерських господарств, і зі всіма ми знаходимо ідеальний формат успішного партнерства.

Наші клієнти – провідні виробники сільськогосподарської техніки й обладнання, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів тощо, які з першого разу переконалися в ефективності реклами саме в нашому виданні.

На сторінках журналу «АгроЕліта» ви знайдете надійного партнера саме для вашого бізнесу; цікаву інформацію та яскраві фотозвіти – у наших авторських репортажах із передових подій аграрної галузі України: виставок, форумів, Днів поля, семінарів і конференцій регіонального, всеукраїнського та міжнародного масштабів; а також захопитесь відвертістю інтерв’ю з гостями наших номерів.

Будемо раді співпраці з вами!

РЕДАКЦІЯ

46400, м. Тернопіль,

вул. Степана Будного, 36, оф. 9

тел. +38 (067) 986 24 74

E-mail: [email protected]

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

79037, м. Львів,

вул. Б. Хмельницького, 212, оф. 302

тел. +38 (063) 947 1234,

+38 (067) 979 6912

E-mail: [email protected]

[email protected]

НАПИСАТИ!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

У березні свині забійних кондицій подешевшають

Ціни на живець свиней в Україні зростали кілька тижнів поспіль. Утім вже до середини березня на ринку очікується помітне зменшення котирувань. Про це повідомляють аналітики Асоціації...