Головна Контакти

Контакти

Шановні читачі!

Ви знаходитесь на порталі унікальних всеукраїнського аграрного видання – журналу «АгроЕліта».

Місія наших видань складається в тому, щоб бути точним компасом на шляху кожного аграрія України: допомагати повноцінно орієнтуватись у всіх актуальних подіях та питаннях нашої головної галузі і сприяти розвитку хліборобства.

Ми співпрацюємо з сільськогосподарськими підприємствами зі всієї території нашої держави, від великих брендів світового ринку – до невеликих фермерських господарств, і зі всіма ми знаходимо ідеальний формат успішного партнерства.

Наші клієнти – провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ветеринарних препаратів та ін., які з першого разу переконалися в ефективності реклами саме в наших виданнях.

На сторінках журналу «АгроЕліта» Ви можете знайти надійного партнера саме для Вашого бізнесу; знайти цікаву інформацію та яскраві фотозвіти – в наших авторських репортажах з передових подій аграрної галузі України: виставок, форумів, Днів поля, семінарів та конференцій регіонального, всеукраїнського і міжнародного масштабів; захопитись відвертістю інтерв’ю з гостями наших номерів.

Будемо ради співпраці з Вами!

ГОЛОВНИЙ ОФІС

46400, м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 36, оф. 9

тел. (067) 986 24 74

Email: gazeta.xata@gmail.com 

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

79037, вул. Б. Хмельницького, 212, оф. 302

тел. (097) 376 69 07, (063) 947 12 34, (095) 833 32 34
Email: agroelita.info@gmail.com

НАПИСАТИ!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Зрощуй та зростай!: BASF презентував нові продукти на 2020 рік

21 січня український департамент Agricultural Solutions компанії BASF провів конференцію практичних рішень під гаслом «Зрощуй та зростай!». Під час заходу представники компанії презентували вихід...
- Advertisement -