«АГРО-2020»

  287
  11 Серпня 2020 - 14 Серпня 2020

  Місце проведення: м. Київ

  банер 250×250

  Організатор: ТОВ «ТД «Промфінінвест»
  Дата: 11 – 14 серпня 2020 р.
  Місце проведення: НК "Експоцентр України", м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1

  Із 11 по 14 серпня 2020 року у Києві проходитиме 32-а Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020», яка є найбільшою в Україні та Східній Європі. Вже вкотре на території Національного Комплексу «Експоцентр України» зберуться до півтори тисячі компаній із 15 країн світу. Цього року виставка матиме оновлений зовнішній стиль, стане ще сучаснішою та ще цікавішою. Разом із цим мета виставки залишається незмінною – успіх аграрного бізнесу та процвітання України!

  «Агро-2020» є найважливішою подією агропромислового сектору України й ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особливу увагу приділяють новинкам сільськогосподарської техніки й устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств.

  Щороку виставку відвідують перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери агрохолдингів, фахівці підприємств. Кількість відвідувачів минулого року склала 89 тисяч.

  У рамках «АГРО-2020» відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво й агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

  Також програма виставки передбачає низку ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, пресконференцій, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. На «АГРО-2020» українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти з представниками країн-лідерів світового аграрного сектору, знайти нових партнерів і клієнтів.

  Окрім офіційної та ділової частини, виставка матиме цілу низку цікавих і розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль з тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль «AgroFoodFest», український «Ярмарок» товарів народного промислу та «Аукціон племінних тварин», де кожен охочий зможе взяти участь у відкритих торгах і придбати тварин рідкісних порід.

  Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна на сайті agroexpo.in.ua.


   Тел.: +38 (044) 599 71 77

  +38 (044) 529 11 45

  E-mail [email protected]