AGROEXPO 2020

  349
  30 Вересня 2020 - 03 Жовтня 2020

  Місце проведення: м. Кропивницький

  Банер-квадрат

  Організатор: ТОВ "Украгроекспо"

  Дата: 30 вересня – 3 жовтня 2020 р.
  Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Мурманська 8

  Виставка «AGROEXPO» – не тільки торговий майданчик та інструмент для здійснення комунікацій, а є тим механізмом, який бере активну участь у процесах формування маркетингового середовища в регіонах. Завдяки своєму активному розвитку, в останні роки виставка дала імпульс до того, що велика кількість як підприємців, так і аграріїв вважають її подією «must visit».

  Підприємства та компанії, які беруть участь у виставці, розглядають її як елемент довгострокових інвестицій у свою торгову марку, що допомагає заявити про себе і, заразом, яскраво та конкретно окреслити своє поле діяльності на ринку. Саме тут підприємства здійснюють інформування своїх кінцевих споживачів щодо технічних новинок, дослідних і промислових зразків, а також  вивчають клієнтів із погляду комерційної перспективи та з метою підвищення рівня продажів підприємства.   

  За короткий термін і на конкретній території виставка «AGROEXPO»  збирає велику кількість потенційних клієнтів. 2019 року за чотири дні роботи  виставку відвідало 45 163 зареєстрованих відвідувачів зі всіх регіонів України, з яких більше 20 000 аграріїв.

  Виставка проходитиме традиційно восени – з 30 вересня по 3 жовтня. У цей час  роботи на полях уже майже завершені, на дворі вже не стоїть спекотна погода, така як влітку, а сільгоспвиробники приїжджають на захід із конкретними цілями та планами: на кошти, отримані від реалізації збіжжя, закупити добрива та насіння на новий сезон, придивитися техніку й укласти договір про її купівлю одразу ж на виставці. Варто зазначити, що вже не перший рік багато виставкових зразків одразу ж з експозиції забирають у господарства. 

  2020 року організатори очікують, що  виставку відвідають  до 50 000 осіб.

  З постійним зростанням кількості відвідувачів, пріоритетним питанням для організаторів є якість обслуговування та комфорту. З кожним роком покращують інфраструктуру, збільшують мережу пунктів харчування, забезпечують належні санітарні умови та розширюють парковку, яка, на сьогодні, становить 7 000 паркувальних місць.

  Виставка «AGROEXPO» є номером один у питаннях, які стосуються аграрної техніки та технологій, рослинництва та тваринництва, а також систем зберігання, переробки та логістики продукції АПК. Вона належить до десятки найбільших виставок Європи. Завдяки великим площам виставкового комплексу (найбільший в Україні – загальна площа  360 000 кв. м:   102 300 кв. м – відкриті майданчики,  22 700 кв. м – критий павільйон, 140 000 кв. м – велика комфортна парковка); наявності полігону для польової демонстрації сільськогосподарської техніки (площа – 70 000 кв. м), на якому аграрії можуть побачити не лише аграрну техніку на статичній експозиції, а також її роботу в полі, виставка залишається беззаперечно відмінною та цікавою як виробникам, так і аграріям.

  Помірна цінова політика виставки дає можливість усім компаніям-учасницям показати максимальну номенклатуру своєї продукції.

  2020 року виставку проводитимуть уже восьмий раз. Спочатку виставка була запланована, як захід на підтримку вітчизняних виробників техніки, та як майданчик для спілкування виробників з аграріями, на відміну від інших виставок, які орієнтувалися лише на топменеджмент. Що стосується динаміки її розвитку, то на сьогодні  загальні виставкові площі та кількість відвідувачів зросли в 4 рази, що стосується компаній експонентів, то проти 2013 року їхня чисельність зросла в 5 разів і минулого року склала 585 компаній. На сьогодні, можна сказати, що на виставці представлені всі значущі бренди сільськогосподарського машинобудування: як іноземні («John Deere», «New Holland»,  «Case», «Fendt», «Claas» та інші), так і вітчизняні («ХТЗ», «Ельворті», «Лозівські машини», «ХМЗ» та інші).

  Окрім техніки, на виставці широко представлені провідні компанії-постачальники  сучасних технологій у вирощуванні сільськогосподарських культур, які пропонують увазі відвідувачів високоякісний посівний матеріал,  засоби захисту рослин  і широкий спектр добрив. Також на виставці експонують племінні породи тварин і птиці, які представлені відвідувачам в окремому відкритому павільйоні (площа 2000 кв. м), і продукцію від виробників кормів, преміксів, обладнання для тваринницьких ферм і виробництва кормів.

  Важливо зазначити, що з року в рік урізноманітнюється програма ділових та івент-заходів, а саме: зустрічі з провідними фахівцями галузей та публічними особами, семінари, тренінги, конференції. У критому павільйоні функціонують конференц-зали (три – на 250 посадкових місць та два – по 120), які обладнані сучасною мультимедійною технікою.

  А «Всеукраїнський освітній ярмарок» у рамках виставки виступає своєрідним кадровим банком майбутніх спеціалістів для аграрного сектору.        

  «AGROEXPO» – це не лише можливість відвідувачам ознайомитися з аграрними новинками, також до уваги пропонують особливий розділ – спеціалізовану виставку «AUTOLAND» (у критому павільйоні на площі 6 500 кв. м), яку 2019 року фахові автовидання та відвідувачі вже нарекли “українським Франкфуртом”. І це дійсно так: із кожним роком кількість представлених світових брендів автомобільної галузі та їх новинок у рамках експозиції постійно зростає, зокрема минулого року участь взяли 18 компаній, які презентували 10 новинок. Також кожен охочий зміг випробувати, відчути адреналін та оцінити технічні можливості та переваги автомобілей відомих марок на відкритій ділянці для тест-драйвів загальною площею 25 000 кв. м.

  За останні роки виставка «AGROEXPO» значно розширилася. Вітчизняні та іноземні промислові компанії та їхні торгові представники розглядають її як потужний та широкомасштабний agrohub України, який допомагає вирішувати низку важливих і значимих завдань. Основна цінність і ефективність виставки для компаній-експонентів – це те, що підприємство може активізувати інтерес до своєї компанії та торгової марки, створити позитивний імідж. Компанія-експонент може отримати інформацію про поточний стан ринку, вивчити напрями просування своєї продукції, можливість побачити та оцінити асортимент продукції, який пропонують основні конкуренти на ринку. На експозиції можна отримати велику кількість потенційних клієнтів, виставка – короткочасний, але періодичний банк даних, для отримання доступу до якого необхідна особиста присутність промислового підприємства або компанії. Ефективна робота на виставці – це робота на перспективу та  подальший розвиток.

  Плануючи «AGROEXPO» організатори виставки прагнуть, щоб кожен із відвідувачів зміг з користю провести більше часу на виставці, щоби захід виявився цікавим, корисним і продуктивним. Тому першочерговим завданням є підвищення виставкової культури, формування у відвідувачів сприйняття виставки як заходу, де можна не тільки дивитися, а й активно купувати, отримувати знижки від виробників, і брати участь у різноманітних заходах.


  Контакти розпорядника виставки:

  ТОВ “Украгроекспо”, вул. Євгена Чикаленка, 1А, офіс 119, м. Кропивницький
  Факс: (0522) 30-15-66, тел.: (050) 344-27-44
  Е-mail: [email protected]