«Економічна ефективність ґрунтозберігаючих технологій»

  354
  26 Лютого 2020

  Місце проведення: м. Київ

  news5bdb37c63257e

  Організатор: Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО)
  Дата: 26 лютого 2020 р.
  Час: 9:00 - 17:00
  Місце проведення: м. Київ, вул. Смілянська, 11

  Дев’ятий та останній у рамках проєкту ФАО тренінг щодо ґрунтозберігаючих технологій у землеробстві пройде 26 лютого на території державної установи «Агроосвіта», що у Києві за адресою вул. Смілянська, 11.

  Фото: ©Вікторія Михальчук/ФАО

  Цього разу під час теоретичної та практичної частин тренінгу фахівці розповідатимуть про економічну ефективність ґрунтозберігаючих технологій. Адже агробізнес, попри інвестиційну привабливість, залишається одним із найбільш ризикованих видів господарської діяльності, що зумовлено непередбачуваним впливом як погодно-кліматичних (в умовах природного вологозабезпечення, тобто без зрошення), так і ринкових чинників. Все це потребує об’єктивної оцінки ефективності ведення бізнесу та пошуку його слабких і сильних сторін.

  Економічна ефективність – один із трьох наріжних каменів стійкості та стабільності ґрунтозахисного сільськогосподарського виробництва. Під час теоретичної частини науковці обґрунтують доцільність інвестицій у збереження та підвищення природної родючості ґрунту, завдяки збільшенню вмісту органічної речовини та покращенню стану ґрунтів. Під час практичної частини спікери тренінгу, які вже впроваджують на своїх господарствах ґрунтозахисні технології, розкажуть, як визначити економічно вигідні заходи, як порівняти економічну ефективність та стійкість різних бізнес-моделей ведення землеробства та як визначити вартість використання водних ресурсів, зелених добрив (сидератів), ґрунтового біорізноманіття, сівозмін, різних способів обробітку ґрунту.

  Тренінг проводять для осіб, чия діяльність спрямована на відновлення та підвищення родючості ґрунтів, зростання економічної ефективності діяльності сільгосппідприємств: керівників, економістів, агрономів, фермерів, а також науковців, викладачів освітніх закладів аграрного спрямування, державних посадовців.

  Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації, що триває до 24 лютого за посиланням: http://bit.ly/FFS-9.

  Деталі щодо навчальної програми:

  +38 098 273 32 46, [email protected] (Юлія Кісільова, асистент проєкту ФАО)

  +38 068 898 38 45, +38 066 568 03 18, [email protected] (Олександр Журавель, фахівець ФАО)


  Сайт: healthy-soils.org.ua