«Фрукти. Овочі. Логістика»

  190
  18 Лютого 2020 - 20 Лютого 2020

  Місце проведення: м. Київ

  FVL_225x225px

  Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»
  Дата: 18 – 20 лютого 2020 р.
  Місце проведення: м. Київ, Броварський пр-т 15, Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

  «Фрукти. Овочі. Логістика» – це найбільший в Україні виставковий проєкт сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.
  «Фрукти. Овочі. Логістика» – виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».
  «Фрукти. Овочі. Логістика» – один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.
  Партнери: Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств “Овочі України”, Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

  Тематичні розділи:

  •  Сільськогосподарська техніка;
  • Технології овочівництва;
  • Промислове садівництво;
  • Добрива;
  • Засоби захисту рослин;
  • Логістика та зберігання;
  • Переробка та упаковка;
  • Інформаційні технології та агросервіс.

  Спеціалізовані експозиції:

  •  Тепличні технології;
  • Технології промислового холоду;
  • Технології ягідного бізнесу;
  • Промислове виноградарство;
  • Нішеві культури.


  Учасники виставки – провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку ґрунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.
  Відвідувачі виставки – це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій,
  транспортних підприємств та логістичних центрів.
  Новації
  Поруч з традиційними напрямами овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку ґрунту, посіву та посадки буде представлено зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.
  Також на виставці можна ознайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.
  У проєкті бере участь низка іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.


  Дирекція виставки «Фрукти. Овочі. Логістика»:

  Тел./факс: +38 (044) 490 64 69
  E-mail: [email protected]


  Сайт: freshexpo.kiev.ua