GRAIN UKRAINE 2020

  159
  10 Липня 2020

  Місце проведення: м. Одеса

  logo

  Організатори: Ideas First, ТІС, зерновий термінал Neptune
  Дата: 10 липня 2020 р.
  Місце проведення: м. Одеса

  Зернову конференцію Grain Ukraine проведуть 10 липня в Одесі в одноденному форматі з лімітованою кількістю гостей і з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Організатор конференції Grain Ukraine 2020 року — компанія Ideas First, партнери — компанія ТІС та зерновий термінал Neptune. Девіз цього року — Born to Grain.

  У рамках офіційної програми Grain Ukraine 2020 проведуть чотири панельні дискусії. Під час панелі, присвяченої ринку землі, експерти та офіційні особи обговорюватимуть новий закон про обіг сільськогосподарських земель і перспективи для інвесторів. Учасники панелі поговорять про те, хто буде допущений до конкуренції за землю і на яких умовах.

  На торговій панелі йтиметься про перспективи України в світі та регіоні. Огляд того, що відбувається на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азія) і завдяки чому можливо вигравати конкуренцію сьогодні, — те, чого завжди чекають від цієї панелі. Окрему увагу планують приділити фітосанітарним нормам і невиконанню контрактів із причини пандемії.

  Інвестиційна панель Grain Ukraine 2020 дозволить підняти питання інвестиційних перспектив в українському агробізнесі й обговорити кращі на сьогодні програми торгового фінансування аграрного сектора.

  Учасники інфраструктурної панелі дадуть оцінку розвитку річкових перевезень зерна, обміняються думками про поточні програми інвестування в інфраструктурні проєкти, обговорять перспективи морського бізнесу.

  Завершиться конференція вечірньою програмою.

  Конференція Grain Ukraine — міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників зернового ринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, логістичних і сировинних компаній, а також технологічних трендсеттерів. Тут обговорюють останні тренди аграрного ринку, розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

  Більше — на grain-ukraine.com.