«Нове Зернятко 2020»

  672
  23 Червня 2020 - 26 Червня 2020

  Місце проведення: с. Настасів

  log_edit

  Організатор: ПАП «Агропродсервіс»
  Місце проведення: с. Настасів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.
  GPS-координати: 49.428679 25.526080

  ПАП «Агропродсервіс» запрошує партнерів і клієнтів, друзів і симпатиків, а також усіх, хто цікавиться інноваціями в аграрному секторі економіки України, взяти участь у V Міжнародному форумі аграрних інновацій «Нове Зернятко» – Настасів – 2020.

  Організатори пропонують новий формат діалогу з партнерами та клієнтами. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи, тому в компанії «Агропродсервіс» вирішили не проводити форум у традиційному форматі.

  «Поле не може чекати, все, що висіяно, потребує догляду, аналізу, вивчення, – пояснює генеральний директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран. – Тому ми вирішили проводити не форум, а тематичні огляди демоділянок для окремих зацікавлених невеликих груп партнерів і клієнтів: як теперішніх, так і майбутніх».

  За словами керівника компанії, зараз вони переорієнтовують свій менеджмент на формування малих груп та проведення огляду демоділянок упродовж червня з розрахунку один день на групу.

  «Ми розуміємо, що вплинути на протікання захворювання ми не можемо, але й не будемо наражати себе та клієнтів на небезпеку, – наголошує Андрій Баран. – Тому, якщо не буде кардинальних змін, то новий формат буде зорієнтований, передусім, на огляд демоділянок, знайомство з технологіями та консультації в полях».

  На думку організаторів, такі новації дозволять зосередитися на основному та сприятимуть продуктивності в роботі.

  Сайт: novezernyatko.com.ua