“Огляд перспективних ринків для експорту аграрної техніки”

  213
  14 Травня 2020

  Час: 14:00 – 16:00

  Експорт агро техніки

  Організатор: ДУ "Офіс з просування експорту України"
  Дата: 14 травня 2020 р.
  Час: 14:00 – 16:00
  Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM

  14 травня 2020 року Державна установа “Офіс з просування експорту України” проведе онлайн-семінар “Огляд перспективних ринків для експорту аграрної техніки”.

  Мета заходу:

  • Презентувати аналітичний огляд 6 досліджуваних країн для українських експортерів – представників сектору агропромислового машинобудування та технологій для вибору пріоритетних напрямів для розвитку експорту;
  • Презентувати послуги Офісу з просування експорту та можливості подальшого супроводу об’єднання компаній агропромислового машинобудування.

  Досліджувані країни:

  1. Польща
  2. Румунія
  3. Словаччина
  4. Сербія
  5. Казахстан
  6. Узбекистан

  Під час семінару Ви отримаєте таку інформацію:

  1. Огляд торгівлі пріоритетних країн: експорт зернових культур; обсяги та динаміка загальної та звуженої за продукцією структури імпорту аграрної техніки та добрив; країни-постачальники агротехніки, а також обсяг і динаміка торгівлі з Україною;
  2. Огляди внутрішнього ринку пріоритетних країн: структура аграрних господарств за розмірами та зерновими культурами; потреби в оновленні аграрної техніки; місцеві виробники, а також можливості участі українських компаній у місцевих програмах і субсидіях.

  Спікери та програма онлайн-семінару – за посиланням: https://bit.ly/2xIxnSR


  ДУ “Офіс з просування експорту України”

  Андрій Литвин

  Email: [email protected]