Олійно жирова індустрія

  34
  22 Вересня 2021 - 24 Вересня 2021

  Місце проведення: м. Київ

  олійно-жирова-100×100

  Організатор: Інститут олійних культур НААН
  Дата: 22 – 24 вересня 2021 р.
  Місце проведення: м. Київ, Національний Комплекс «Експоцентр України», павільйон № 3, проспект Академіка Глушкова, 1

  З 22  по 24 вересня 2021 року на території Національного  Комплексу «Експоцентр України»  відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка

  «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

  Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

  В рамках виставки :

  • Бізнес-Форум

  Ділова програма та дискусійні панелі.

  • Нагородження найкращих компаній

  Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. 

  Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Традиційно цільова аудиторія виставки це фахівцями переробного сектора, постачальники технологічного обладнання і ресурсів, постачальники обладнання для виробничих лабораторій.

  Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі».

  Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

  ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ:

  «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

  Виробник олії:  Фермерське Господарство  «Бірюза АФП»

  «Олія  соняшникова «Особлива»  Паряна і Жаряна»


  [email protected]

  https://oil.agroinkom.com.ua/