Всеукраїнський День картоплі

  342
  27 Серпня 2020

  Місце проведення: Черкаська обл.

  250x250_Block-chaine_Potato

  Організатори: Українська асоціація виробників картоплі, DLG, ТОВ "Гранекс-Черкаси"
  Дата: 27 серпня 2020 р.
  Місце проведення: ТОВ «Гранекс-Черкаси», с. Деньги, Золотоніський р-н, Черкаська обл.

  Організатори виставки Всеукраїнський День картоплі «Картополяний  блокчейн» запрошують 27 серпня 2020 року відвідати ТОВ «Гранекс-Черкаси», що в с. Деньги Золотоніського р-ну Черкаської обл.

  Всеукраїнський День картоплі «Картопляний блокчейн» проходить за сприяння Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Посольства Королівства Бельгії в Україні, Посольства Федеративної республіки Німеччина в Україні, за участі Посольства Ізраїлю в Україні, представників Уряду України, регіональної та місцевої влади.

  На заході можна ознайомитися з новітніми європейськими картоплярськими агротехнологіями, за якими працює засноване бельгійськими експатами підприємство, обмінятися досвідом з експертами та колегами-аграріями та взяти участь у розважально-навчальному хайп-проєкті «Картопляний блокчейн-2020».

  «Картопляний блокчейн» — розважально-навчальний квест із перевірки та поповнення знань у промисловому картоплярстві. Захід надає виробникам можливість продати свої знання партнерським В2В-компаніям і отримати за це картопляну валюту – фріти. Для цього учасникам хайпу буде запропоновано самостійно провести презентації товарів В2В-компаній, відповісти на цікаві запитання, доповнити виступи колег. Згодом на аукціоні на зароблені фріти можна придбати корисні в подальшій професійній роботі товари, послуги, гаджети тощо.

  У програмі заходу:

  • огляд демополя (76 сортів картоплі на крапельному зрошенні);
  • огляд виробничих локацій підприємства (накопичувальний зрошувальний басейн і система зрошення, комплекс для зберігання картопляної та овочевої продукції тощо);
  • виставка техніки для картоплярства;
  • демонстрація техніки в роботі;
  • презентація картопляного гаджету «Килимок-калібрувальник»;
  • виставкова зона;
  • дегустація картопляних страв;
  • аукціон і дружнє спілкування.

  У числі експонентів – приблизно 40 В2В-компаній, які працюють у сегменті картоплярства, серед яких:

  – селекційні компанії: Agrico, HZPC, Norica, Europlant, Solana, ПРаТ «НВО Чернігівеліткартопля», Інститут картоплярства НААН;

  – обладнання для сховищ: ТОВ «Толсма Грініш», ТОВ «Омнівент Україна», ТОВ «ВанДейк Технікс», ТОВ «Дніпровський завод конвеєрного обладнання», ТОВ «Русбана Інжинірінг Україна», ТОВ «Фрізомат»;

  – техніка: AVR, ТОВ «Агролінії», ТОВ «Ропа Україна», DEZEURЕ, De Bruyne, Delvano, Gilles, STEENO;

  – обладнання для зрошення:ТОВ «АБА АСТРА», ТОВ «Іррігатор»;

  – ЗЗР: ТОВ «Кортева Агрісайенс», ТОВ «Адама Україна», ТОВ «Белхім Протекшн», ТОВ «АгріТема», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»;

  – добрива: ТОВ «Баланс Агро Центр», ТОВ «Агрітема», ТОВ «БТУ-Центр», ТОВ «Екоорганік»;

  – послуги: ТОВ «АгріЛаб»,ТОВ «Землероб», ТОВ «Скок Агро»;

  – контейнери та пакувальні матеріали: АгроПак, Wood&Box.

  Більше інформації на http://potato.com.ua.

  Поспостерігати за підготовкою до заходу можна на фейсбук-сторінці події.

  Поділитися враженнями про новинки в галузі промислового картоплярства – на комунікаційній платформі «СкаЖений картопляр» https://www.facebook.com/groups/kartoplar/

  З питань участі та умов співпраці звертатися до:

  Юлія Бондаренко, тел. 093 352 88 65, е-mail: у[email protected]

  Анастасія Іващук, тел.050 011 92 59, е-mail: [email protected]

  Акредитація для ЗМІ до 24.08.2020 включно:

  Оксана Руженкова, тел. 050 809 45 44, e-mail: [email protected]

  Для довідки:

  Українська асоціація виробників картоплі (УАВК) — громадська бізнес-асоціація, що об`єднує понад 40 підприємств – промислових виробників картоплі, переробних підприємств і В2В-компаній. Створена 2010 року для підвищення кваліфікації своїх учасників і лобіювання їхніх бізнес-інтересів на всіх рівнях.

  ТОВ «ДЛГ Україна» – підприємство DLGe.V. (з нім. – Німецьке сільськогосподарське товариство). Основні напрямки діяльності: моніторинг інформації, обмін досвідом і розповсюдження знань; тестування продуктів харчування, засобів виробництва, сільгосптехніки, кормів, добрив; організація міжнародних спеціалізованих виставок: AGRITECHNICA, EuroTier, EnergyDecentral, PotatoEurope, DLG-Feldtage в Німеччині, Opolagra в Польщі, Agraria та AgriPlanta в Румунії тощо.

  «СкаЖений агроном» — комунікаційна аграрна платформа, що працює в соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram, Youtube, має цільову аудиторію понад 20 тис. вузьких фахівців у галузях рослинництво, картоплярство, садівництво, агромаркетинг, ЗЗР, сільгосптехніка та обладнання. Спеціалізується на SMM-просуванні проєктів різних аграрних напрямів, має інтернет-магазин, налагоджує інтернет-продажі, надає маркетингові та консультаційні послуги.

  ТОВ «Гранекс-Черкаси» — інноваційне господарство в с. Деньги Золотоніського району Черкаської області, яке працює за ультраінтенсивними європейськими агротехнологіями на зрошувальних площах понад 3000 га. Спеціалізуються на рослинництві (пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, ріпак), овочівництві (цибуля) і картоплярстві. Високий рівень організації праці, сучасний технопарк, передові європейські методи вирощування і зберігання за голландськими, бельгійськими, німецькими, ізраїльськими технологіями дозволяють громадянам Королівства Бельгія демонструвати надзвичайний результат в українських полях.

  Фріт — (з нідер. одна картоплинка фрі) кріптовалюта хайп-проєкту, що існує в номіналах 1, 5 і 10 фрітів.