Як підготуватись до відкриття ринку землі?

  24
  17 Листопада 2020

  Час: 14:00-15:30

  UCAB Discussion big

  Дата: 17 листопада, 14:00-15:30
  Місце проведення: онлайн платформа Zoom

  17 листопада в рамках проєкту «Агрокебети Онлайн» відбудеться панельна дискусія «Як підготуватись до відкриття ринку землі?»

  Спікерами дискусії стануть лектори аграрного онлайн-курсу «Управління земельними ресурсами», який пройшов з 19 жовтня по 13 листопада. Навчання на інтенсиві включало лекції, обговорення, практичні завдання зі зворотнім зв’язком, самостійне опрацювання додаткових матеріалів та тестовий контроль знань.

  «Під час ознайомлення з чотирма основними блоками курсу слухачі отримали всю необхідну інформацію, що потрібна їм напередодні відкриття ринку землі. Резюме курсу, а також особисту думку лекторів – професіоналів вищого гатунку – можна буде почути під час дискусії», – анонсував Анатолій Циркун, керівник проєкту «Агрокебети».

  Про що говоритимемо:

  1. Від чого залежить успішність реалізації земельної реформи?
  2. Як відкриття ринку с/г земель вплине на господарську діяльність аграрних підприємств?
  3. Як трансформується структура земельних відносин з відкриттям ринку землі?

  «Під час дискусії дізнаємось про кроки, які варто зробити для підготовки до відкриття ринку землі, шляхи збереження та захисту земельного банку, ефективні методи управління земельними ресурсами та про налагодження комунікації із власниками та розпорядниками землі, – розповідає Елліна Юрченко, модератор дискусії, юрист та Координатор Земельного комітету УКАБ – Експерти поділяться актуальними подробицями земельної реформи і відкриття ринку землі та спрогнозують вплив різних сценаріїв земельної реформи на роботу агробізнесу».

   Спікери:

  Володимир Ігонін, Партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

  Денис Башлик, Директор із зв’язків з органами державної влади УКАБ

  Дмитро Макаренко, Експерт за питань геопросторових даних; Директор Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Держгеокадастру (2020 р.)

  Роман Граб, Директор Vkursi Agro

  Василь Берков, Заступник директора з соціального розвитку HarvEast

  Модератор: Елліна Юрченко, Юрист, Координатор земельного комітету УКАБ

  УЧАСТЬ У ЗАХОДІ – БЕЗКОШТОВНА,

  ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ


  Посилання на реєстрацію: https://zoom.us/webinar/register/WN_m0ojHXtDSD2GH1VZUohXDw