Новини

Аргентина демонструє найслабше зростання з 2020 року через посуху, яка вразила сільськогосподарський сектор

23.06.2023

Економіка Аргентини зросла на 1,3% в річному обчисленні в першому кварталі 2023 року, що є найповільнішим зростанням з кінця 2020 року, оскільки витрати центрального банку на підтримку песо та збільшення експорту компенсували історичну посуху.

Статистичне агентство INDEC повідомило у звіті в четвер, що економіка, орієнтована на фермерство, також зросла на 0,7% порівняно з попереднім кварталом, а рівень безробіття зріс до 6,9% з 6,3% раніше.

Аналітики стверджують, що мільярди доларів, які викачані з резервів центрального банку, мали позитивний побічний ефект у вигляді підвищення попиту, навіть якщо ця тенденція завдала шкоди фінансовому становищу штату та здатності виплачувати виплати.

Джерело: Reuters

Мінагрополітики

Залишити коментар: