“У межах нової стратегії розвитку ми послідовно втілюємо зміни, що підвищують організаційну ефективність компанії та технологічність агровиробництва. Це один із ключових напрямів трансформації Групи АГРОТРЕЙД, і кожне нове придбання техніки робить наші виробничі процеси більш сучасними, ресурсоефективними та результативними”, – про це пресслужба компанії повідомляє у Фейсбук.
Зазначаться, що черговим кроком стало придбання двох сучасних сівалок Horsch Focus 6.35 TD, які вже працюють на полях із посівом озимого ріпаку прямим методом.
“Завдяки такому підходу ми утримуємо вологу в ґрунті, економимо пальне, зменшуємо кількість проходів техніки по полю та створюємо передумови для отримання дружних сходів. Це означає менші витрати та водночас — кращий стан ґрунту й стабільну продуктивність.
Закупівля стала можливою завдяки партнерству з OTP Leasing Ukraine. У межах співпраці ми отримали майже 15 мільйонів гривень лізингового фінансування, з яких близько 1,5 мільйона гривень — грант у межах програми Eligible Clean Energy Solutions, що підтримує компанії, орієнтовані на використання чистої енергії.
«Оновлення технічного парку — це частина стратегії змін у технологічному ядрі агробізнесу. Ми поступово рухаємося до більш технологічного та ефективного виробництва, впроваджуємо нові технологічні рішення й водночас зберігаємо стабільність роботи на наших кластерах, частина з яких розташована у прифронтових областях. Такі інвестиції, разом із посиленням управлінської моделі агродепартаменту, підтверджують нашу здатність у складних умовах планомірно змінювати компанію та створювати фундамент для майбутніх успіхів разом із нашими партнерами», — зазначив генеральний директор Групи АГРОТРЕЙД Сергій Нечипорук.
Це ще один крок у реалізації системної стратегії змін компанії. Навесні ми придбали два трактори Fendt 942 Vario та дві сівалки Fendt MOMENTUM 16 з інноваційними рішеннями Precision Planting”, – йдеться у повідомленні.




Залишити коментар: