Новини

На Черкащині відкрили завод з виробництва пшона

20.12.2023

На Черкащині відкрили завод з виробництва пшона. Про це у своєму Телеграм-каналі написав голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, передає «ПроАгро Груп».

«Черкащина – аграрний регіон. Але ми не повинні бути лише сировинною базою. Війна показала, наскільки це нестійкий шлях. Блокування морських кордонів, обстріли зернової інфраструктури, енергопроблеми показали вразливість нашої нинішньої економічної моделі. Тому цілком очевидно, що для нас пріоритетним є розвиток переробних потужностей, бо це – додана вартість, робочі місця, податки, а значить «плюс» до обороноздатності нашої країни», – зазначив очільник області.

За його словами нове підприємство орієнтоване на внутрішній і зовнішній ринки. Контроль – максимальний на всіх етапах. Глибинна, технологічна переробка. Більшість обладнання – вітчизняне, з Харківщини. Його доправлення збіглось із стартом війни і активними бойовими діями. Попри все, вдалось довести будівництво до логічного завершення.

Залишити коментар: