Новини

ТАС Агро Центр завершив збирання кукурудзи: 1200 гектарів успішно обмолочено

11.11.2025

На полях ТАС Агро Центр завершено один із ключових етапів аграрного сезону — збір урожаю кукурудзи. Цьогоріч компанія зібрала зернову з площі 1200 гектарів, підсумовуючи ще один успішний сезон ефективної роботи команди.

Про цей підприємство повідомляє у Фейсбук.

«Завершення жнив — це результат злагодженої праці всіх наших фахівців. Від агрономів до механізаторів — кожен доклав максимум зусиль, щоб отримати стабільний результат. Ми вдячні команді за наполегливість, професіоналізм і відданість своїй справі», — зазначили в ТАС Агро Центр.

Попереду — аналіз урожайності, підготовка до нового сезону та планування подальших агротехнологічних рішень. Компанія продовжує вдосконалювати процеси виробництва, впроваджуючи сучасні технології та підходи, які забезпечують стабільність навіть у складних кліматичних умовах.