За минулий тиждень показник добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси помітно зменшився. Про це повідомив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише АПК-інформ.
«Середньодобовий показник вивантаження вагонів у портах Великої Одеси станом на 4 вересня становив 909 одиниць за добу. За тиждень цей показник зменшися на 244 вагони», – уточнив він.
Водночас за тиждень зменшилася і кількість вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів Великої Одеси – на 113 одиниць за добу, до 5495 одиниць. Середньодобове навантаження вагонів на мережі в напрямку портів Великої Одеси за вказаний період також помітно впало – на 523 вагони, до 857 вагонів за добу.
Аналогічні тенденції спостерігаються і в портах Дунаю – кількість вагонів із зерном, що рухаються в їх напрямку, за тиждень зменшилася на 74 одиниці, до 46 на добу. Середньодобовий показник вивантаження зерна станом на 4 вересня становив 47 вагонів за добу, за тиждень показник зменшився на 5 одиниць.





Залишити коментар: