У «Агро-Регіон» створили мобільний застосунок для роботи з договорами оренди земельних ділянок. Інструмент дозволяє прискорити інвентаризацію, спростити передачу договорів між працівниками та забезпечити доступ до інформації навіть офлайн.оренда
Про це йдеться на сторінці компанії у Фейсбук.
У земельному департаменті зазначають, що щоденна робота з великою кількістю договорів потребувала рішення, яке зменшило б час на їх пошук та обробку.
«Ми мали забезпечити швидкий доступ до договорів у полі та синхронізацію з ERP-системою. Це стало ключовим завданням під час розробки. Створення застосунку виконували внутрішні фахівці компанії. Під час роботи використовували інструменти штучного інтелекту, зокрема JetBrains AI Assistant. AI пришвидшив частину процесів, але архітектурні рішення й логіку формували відповідно до вимог бізнесу. Це дозволило отримати простий і надійний інструмент», — повідомив Вадим Янчук, CIO групи компаній «Агро-Регіон».
Сьогодні цей додаток дозволяє працювати в офлайн-режимі, проводити інвентаризацію договорів, передавати та приймати договори між працівниками, автоматично формувати акти передачі в ERP, сканувати QR-коди на договорах для миттєвого доступу, шукати договори за ПІБ, кадастровим номером або іншими параметрами.
Під час поточної інвентаризації договорів застосунок проходить перевірку в реальних умовах. Працівники тестують ключові сценарії взаємодії з документами.
«Тестування в реальній роботі дозволяє оперативно вдосконалювати функціонал відповідно до потреб департаменту. Це рішення посилює ефективність роботи з земельним банком та створює основу для подальшої цифровізації процесів у компанії», — зазначають у команді тестування.
Застосунок став частиною цифрової трансформації земельного департаменту. Його впровадження зменшило операційні витрати часу, підвищило точність роботи з договорами та оптимізувало взаємодію між підрозділами.




