Новини

ДСВ розширює свою присутність у Північній Америці

24.05.2022

ДСВ розширює свою присутність у Північній Америці

Німецька селекційна компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) придбала 100% акцій Канадської селекційної компанії Northstar Seed Ltd. Подія відбулась в квітні 2022 року, повне завершення угоди очікується в найближчі кілька місяців.

«Ми раді, що завдяки цьому стратегічному рішенню в майбутньому ми матимемо змогу забезпечити постачання насіння з Північної Америки та Канади.» – сказали у своєму зверненні голови правління DSV Клайв Крюкемаєр та Ейке Хупе.

«Завдяки даному придбанню ми можемо забезпечити наших клієнтів новою генетикою, що дозволить нам бути більш корисними для наших клієнтів у всьому світі.» – відмітили в правлінні компанії.

Завдяки стратегічним крокам ДСВ не лише керуватиме власними ділянками розмноження але і отримає доступ до ринків Канади та Північної Америки, таким чином розширивши свою присутність в Америці.

«Зі становленням DSV новим акціонером Northstar Seed Ltd ми впевнені, що зможемо розширити наш бізнес по всьому світу. Отже це безпрограшне рішення для обох компаній.» – відмітили Дон Поллок та Роб Вульф, засновник та керуючий директор компанії Northstar Seed Ltd.

Залишити коментар: