Новини

Bobcat повертається у сегмент тракторів із новою лінійкою компактних моделей

21.10.2021

Американський виробник сільськогосподарської та будівельної техніки Bobcat оголосив про своє рішення повернутися до “витоків” і знову виходить на ринок тракторів. Новий модельний ряд тракторів Bobcat включає 15 моделей потужністю від 21 до 58 кінських сил, передає mcet.com.ua.

Нові машини будуть пропонуватися з чотирма типами трансмісій:

◾️ Механічна трансмісія.

◾️ Механічна трансмісія з синхронізатором для більш плавного перемикання передач.

◾️ Автоматична гідростатична трансмісія (HST).

◾️ Електрична гідростатична трансмісія (E-HST) з усіма перевагами гідростатичної трансмісії, що забезпечує при цьому збереження швидкості при русі в гору без регулювання педалі ходу. На тракторах з трансмісією E-HST можна встановити круїз-контроль, який компанія Bobcat рекомендує при використанні машин в роботах по влаштуванню зелених насаджень.

Всі 15 моделей є повноприводними машинами. Завдяки стандартній системі швидкого монтажу і демонтажу навісного обладнання все машини нового модельного ряду будуть сумісні з навісним обладнанням марки Bobcat. Навісне обладнання, яке може використовуватися з новими тракторами компанії, включає ▪️ фронтальний навантажувач, ▪️ зворотну лопату і ▪️ навісну косарку.

Нові трактори спроєктовані компанією Bobcat, але на даний час виробляються на заводі компанії Daedong, виробника тракторів марки Kioti. Однак, за словами президента північноамериканського підрозділу Doosan Bobcat North America Майка Болвебера (Mike Ballweber), це тимчасово.

Залишити коментар: