Новини

Німеччина обігнала США і стала головним постачальником тракторів в Україну у 2026 році

22.05.2026

У січні-квітні 2026 року Німеччина стала найбільшим постачальником тракторів в Україну, обігнавши США. Про це свідчать дані Держмитслужби, передає «ПроАгро Груп».

За перші чотири місяці року Україна імпортувала тракторів на $293,4 млн, що на 0,3% менше, ніж за аналогічний період 2025 року.

Найбільше техніки надійшло з Німеччини – на $62,7 млн, що становить 21,4% від загального імпорту. США посіли друге місце з показником $61,9 млн або 21%, третім став Китай із $53,2 млн та часткою 18,1%.

Для порівняння, торік лідером за поставками тракторів були США з результатом $62,5 млн, тоді як Німеччина поставила техніки на $52,2 млн.