Новини

«Волинська Фондова Компанія» як завжди, готова дивувати аграріїв!

12.12.2013

Основними напрямками діяльності «ВФК» є продаж якісної імпортної сільськогосподарської техніки, сервісне обслуговування та продаж запасних частин. Головний офіс компанії розміщений в Луцьку, проте її філії розташовуються і в інших містах України: в Києві, Вінниці, Полтаві, Дніпропетровську та Одесі. «ВФК» представляє на ринку України таких всесвітньовідомих виробників сільськогосподарської техніки «Unia», «Kuhn», «Challenger», «Fendt», «Montana», «Falc», «Mara» та «Agrex».

Увагу учасників «Дня поля» привернула техніка бренду «Unia», яку в подальшому було продемонстровано в роботі на полі. Польська фірма «Unia Group» пропонує техніку для обробітку та удобрення грунту, для посіву, захисту, сінозаготівлі і картоплярства. Три одиниці продукції бренду «Unia» розмістили для огляду: обприскувач «EUROPA 3024», ґрунтообробний агрегат «MARS TWIX» і розкидач мінеральних добрив «МХ-950».

Обприскувач «EUROPA 3024» призначений для великих і середніх господарств. Він забезпечує точність обприскування і є зручний в обслуговуванні, комплектується управлінням від комп’ютера з системою GPS. Ширина штанги становить 24 м, місткість баку – 3000 л.

«MARS» – лінія важких напівнавісних грунтообробних агрегатів. Відрізняються міцною рамою, яка забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій робочій ширині. Агрегати «MARS» призначені для обробітку найбільш тяжких грунтів з великою кількістю пожнивних рослинних решток. Диски розраховані для роботи у найважчих умовах, великий діаметр подвійних дисків 660/610 мм та спеціально підібраний кут встановлення гарантують інтенсивну роботу. Рама із збільшеною відстанню між рядами дисків та навантаженням на грунт 1250 кг/м чудово зарекомендувала себе у важких умовах, забезпечуючи роботу без забивання.

Розкидач мінеральних добрив «МХ-950» бренду «UNIA» – оптимальний варіант для малих, середніх та великих господарств. Він простий у регулюванні та експлуатації. Завдяки компактній конструкції і невеликій вазі розкидач може працювати практично з кожним трактором. Оснащений надійною системою протикорозійного захисту. Для запобігання корозії всі регулюючі елементи (нормалізовані деталі, засувки, розкидаючі диски, лопатки) виготовляються із нержавіючої сталі найвищої якості. Такий захист гарантує безаварійну роботу розкидача «МХ-950» протягом багатьох років.

У 2011 році «Волинська Фондова Компанія» розпочала співпрацю з корпорацією «Agrex», яка здійснює пропозицію мобільних та стаціонарних зерносушарок, комбікормових заводів та млинів. На території України сьогодні «ВФК» представляє відому загалу техніку «Challenger» та трактори  «Fendt». Ще «ВФК» займається реалізацією італійської техніки брендів «Falc» та «Mara», що широко використовується, особливо у південних регіонах країни для обробки грунтів. Пропонує с/г техніку французької компанії «Kuhn» та ексклюзивні машини для внесення мінеральних добрив компанії «Meprozet». На полі були представлені агрегати виробника «Kuhn», а саме: подрібнювач рослинних решток «RМ-400» та восьмикорпусний плуг «MultiLeader». Споживана потужність подрібнювача «RМ-400» становить 160 кВт/с, робоча ширина – 4 м. Агрегат може бути обладнаний у-подібними універсальними або молотковими ножами, які забезпечують якісне подрібнення рослинних решток всіх типів.

Оборотний напівнавісний плуг «MultiLeader» оснащений безупинними гідрозапобіжниками NSH. Його максимальна потужність на корпус становить 17-33 кВт / л.с., а бічне опорне колесо (діаметром 1000 мм та шириною 500 мм) має два положення – транспортне та робоче. Наявна м’яка підвіска для транспортування.

Продаж техніки – це лише перший крок у співпраці з клієнтами і майбутнє партнерство тісно пов’язане із рівнем сервісного обслуговування. Керівництво компанії приділяє значну увагу навчанню сервісних інженерів. Працівники цього профілю практикуються закордоном, мають відповідні сертифікати та великий досвід роботи.

Відомо, що купувати запасні частини зручніше у компанії, в якої була придбана техніка. «ВФК» пропонує повний асортимент оригінальних запасних частин в Україні для с/г техніки:

  • з/ч до ґрунтообробної техніки;
  • з/ч до комбайнів;
  • з/ч до тракторів;
  • з/ч до оприскувачів;
  • з/ч до сівалок та розкидачів добрив;
  • з/ч до двигунів.

«Волинська Фондова Компанія» пропонує запасні частини від провідних виробників світу: «Unia», «Kuhn», «Challenger», «Fendt», «Massey Ferguson», «Montana», «Lemken», «Gregoire Besson», «Vogel & Nоot», «Kverneland», «TeeJet», «Kongskilde», «Lechler», «Arag», «Comet», «MWM», «Sisu».

Крім широкого асортименту запасних частин привабливими є і демократичні ціни на них у «Волинській Фондовій Компанії».

«Наша компанія має відмінно організовану службу доставки. Нашому клієнту не потрібно думати, яким чином с/г техніка або запасні частини опиняться у його господарстві. У нас достатньо просто замовити все необхідне, а вирішення всіх інших питань – це наше завдання. Наші переваги очевидні! Запрошуємо скористатись нашою технікою, з/ч чи сервісними послугами, щоб на власному досвіді у цьому переконатись!»