Новини

1,16 млн грн дивідендів виплатили своїм інвесторам «Сімейні молочні ферми»

16.03.2023

«Сімейні молочні ферми» – найбільший імпакт-проєкт у сільському господарстві України завершив виплату дивідендів. Їх отримали 199 інвесторів, які приєдналися до проєкту в першій інвестиційній фазі, яка тривала  в період з 1 червня 2020 року по 31 березня 2021 року. Загальна сума виплат склала 1,16 млн грн.

Виплата дивідендів стала одним зі способів, яким проєкт зміг продемонструвати свою прибутковість та ефективність. А імпакт-інвестори «Сімейних молочних ферм», крім підтримки сільського господарства, отримали пасивний дохід від участі в проєкті. А ще — купувати крафтові сири та молочну продукцію в онлайн-магазині проєкту.

Проєкт був створений із метою розвитку сімейних молочних ферм в Україні та підвищення якості молочних продуктів. «Сімейні молочні ферми» привернули увагу інвесторів, які поділяють його цінності в підтримці малих сімейних господарств та бачать в ньому потенціал для розвитку сільського господарства. Адже проєкт залучає інвестиції для вдосконалення технологій та підвищення якості продуктів, що дозволяє розвивати підприємництво в сільській місцевості та підтримувати життя в сільських громадах.

Станом на березень 2023 року, спільнота інвесторів проєкту «Сімейні молочні ферми» перевищує 500 людей, а мережа сімейних ферм налічує 173 господарства.

Залишити коментар: