Новини

14 глибокорозпушувачів TERRALAND на варті глибокого обробітку

25.11.2022

Група компаній «АГРОПРОСПЕРІС» не потребує особливого представлення. Це один з найбільших виробників та експортерів агропродукції в Україні. Банк землі компанії налічує 300 тис. га в 12 регіонах нашої держави.

В 2021 році перед компанією постала задача оновлення та поповнення парку техніки своїх підприємств. Одним з типів техніки, що потребували оновлення, стали глибокорозпушувачі. Традиційно для «АГРОПРОСПЕРІС» вибір проходив через випробування техніки в полі.

14 глибокорозпушувачів TERRALAND на варті глибокого обробітку

Дмитро Граца, технічний директор групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС»

«Ми випробовували різні моделі відомих виробників у бойових умовах в полі, включно з тими, що мали до того часу. Ми вперше побачили роботу глибокорозпушувача TERRALAND серії D і нам дуже сподобалося. Обираючи серед декількох виробників, ми обрали саме BEDNAR. Протягом 2021 року ми придбали 14 глибокорозпушувачів TERRALAND TN4000D7R – розповідає технічний директор групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС». – Під час випробувань ми заганяли глибокорозпушувачі під саму раму, тобто і на 55, і на 60 см. Зазвичай ми звісно так не працюємо, ми обробляємо ґрунт на глибину біля 40 см. Ключовими факторами прийняття рішення на користь BEDNAR було те, що по-перше кріплення стійок до рами болтове, тобто ми можемо рухати стійки і змінювати міжряддя. Для нас це важливо, так як ми завжди розвиваємось, рухаємось вперед і розглядаємо різні технологічні процеси. По-друге робочі органи глибокорозпушувачів показали свою ефективність. Ми порівнювали, експериментували, знімали крила і побачили різницю в якості роботи. Вони дійсно роблять якісний обробіток по заданій глибині. До того ж ми придбали ці агрегати з долотами Long Life».

14 глибокорозпушувачів TERRALAND на варті глибокого обробітку

Рішення щодо придбання глибокорозпушувачів TERRALAND було прийнято за результатами випробувань

Глибокорозпушувачі TERRALAND працюють в різних господарствах групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС» в різних регіонах з різними ґрунтовими та агрономічними умовами роботи. Наразі на кінець осені середній наробіток глибокорозпушувачів складає 1800 га. При цьому максимальний наробіток агрегату вже доходить до 3500 га. В цьому сезоні в підприємстві поступово почали міняти робочі долота в залежності від наробітку конкретного агрегату та типу ґрунту. Та все ще залишаються господарства, де наробіток TERRALAND становить вже 2600 га і жодного долота ще не було замінено.

14 глибокорозпушувачів TERRALAND на варті глибокого обробітку

Витрата пального на 2л/га менша в порівнянні з іншими виробниками

«Вирішальним, мабуть, найважливішим фактором був витрата палива. Наші глибокорозпушувачі з робочою шириною 4м працюють з тракторами CLAAS Axion 930 потужністю 340 к.с. Тож TERRALAND показав себе найкраще і по витраті палива, і по навантаженню на двигун 90-100%. Різниця у витраті палива між найкращим результатом, тобто TERRALAND, та останнім результатом становив 2 л/га. Я вважаю це суттєвою різницею» – підкреслив Дмитро Граца.

Залишити коментар: