Новини

19 лютого відбудеться «Насіннєвий форум 2019»

08.02.2019

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з Насіннєвою асоціацією України, Асоціацією «Українське насіннєве товариство» та Американською торговельною палатою запрошують Вас на «Наcіннєвий форум 2019».

Захід відбудеться 19 лютого 2019 року у Конференц-залі Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, вхід 1А, зал №1). Початок о  13:00.

Форум буде присвячено сучасним тенденціям насіннєвого ринку та останнім змінам у галузі.

Учасники зможуть поставити актуальні питання керівництву Міністерству аграрної політики та продовольства, Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та інших профільних установ, а також обговорити на фаховому рівні наступні аспекти:

  • Тенденції та перспективи розвитку насіннєвої галузі
  • Плани Мінагрополітики у сфері насінництва на 2019 та співпраця на міжнародному рівні
  • Підсумки роботи органів сертифікації насіння за 2018 та плани на поточний рік: процедури, строки, ціни, реєстри
  • Старт перевірок насіннєвого ринку: основні аспекти державного нагляду і контролю
  • Виклики та досягнення у сфері насінництва для бізнес-спільноти

 До участі запрошені представники насіннєвих та селекційних компаній, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Українського Інституту експертизи сортів рослин, Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Посольства Королівства Нідерландів в Україні.