Новини

Абсолютно новий і найпродуктивніший комбайн х9 від John Deere уже в Україні!

05.07.2021

Новинка на ринку – комбайн серії х9 від John Deere днями вже приїхав в Україну! Компанія «Агросем» цього року отримала від John Deere унікальну можливість – показати своїм клієнтам його потужності та перевірити продуктивність на полях клієнтів!

Абсолютно новий і найпродуктивніший комбайн х9 від John Deere уже в Україні!

Комбайн X9 1000 – новинка в модельному ряді John Deere! Він дозволяє досягти гранично високих показників при збиранні пшениці – 100 тонн на годину, причому втрата зерна становить менше 1%.

Навіть коли польові умови змінюються, комбайн X9 може автоматично проводити коригування, що дозволяє йому постійно працювати з максимальною продуктивністю!

Така продуктивність забезпечується передусім за рахунок найширшої на ринку пропускному тракту. А ще – завдяки новій двороторній системі обмолоту та сепарації і найбільшій зерноочистці. В комплексі вони збільшують пропускну здатність.

Уся рослинна маса надходить з похилої камери і рівномірно подається прискорювачем подачі шевронного типу у здвоєний роторний сепаратор X-Series Dual Separator (XDS). Це найбільші активні секції обмолоту і сепарації в John Deere.

Рослинна маса в них обробляється в дев’ять оборотів, що знижує втрати і забезпечує високу ефективність .

Окрім цього, комбайн х9 має такі переваги:

  • 3,51-метрові ротори сепаратора XDS
  • Система очищення Dyna-Flo XL площею 7м2 – це на 36% більше в порівнянні з S-серією.
  • Ефективність очистки на 45% більша ніж в S-серії, завдяки новому вентилятору.

Абсолютно новий і найпродуктивніший комбайн х9 від John Deere уже в Україні!

Комбайни X-серії також відрізняються економічністю: вони здатні працювати до 14 годин без дозаправки завдяки новому 13,6 л шестициліндровому дизельному двигуну John Deere PowerTech потужністю 700 к.с. (515 кВт).

Завдяки трансмісії ProDrive XL крутний момент збільшується на 30% в порівнянні з існуючою системою ProDrive, робота в умовах високої вологості та наявності бруду. Вона забезпечує швидкість до 40 км / год, а також регулювання частоти обертання двигуна до 1700 об/хв.

Зерновий бункер моделі X9 1000 вміщує до 16,2 тис. л при швидкості розвантаження до 186 л/с.

Нова стрічкова жатка забезпечує максимальну пропускну здатність при збиранні дрібнозернових культур. Лівий і правий відділи жатки можуть незалежно переміщатися вгору та вниз до 1 м або на 50 см вниз і на 50 см вгору.

Шарнірна рама демонструє неперевершену здатність копіювати рельєф ґрунту при максимальній ширині захвату, забезпечуючи чистий і рівномірний по висоті зріз при розподілі соломи для максимально ефективного виконання посівних робіт і забезпечення схожості насіння.

Абсолютно новий і найпродуктивніший комбайн х9 від John Deere уже в Україні!

Кабіна оснащена рядом нових функцій: підігрівом, системою вентиляції, масажером, вбудованим в сидіння…

Модель Х9 також оснащена повним пакетом інноваційних технологій, і в залежності від опцій можуть бути встановлені AutoMaintain, Active Terrain Adjustment і Active Yield.

Телематична система JDLink доступна безкоштовно, що забезпечує міжмашинну взаємодію та передачу даних. Система John Deere Connected Support відкриває додаткові можливості по сервісному обслуговуванню завдяки оповіщення Expert Alerts – унікальної опції для даного сектора. Система фіксує періоди потенційного простою через поломки і вирішує проблеми до їх виникнення.

Комбайни X-серії доступні в двох модифікаціях – колісної та гусеничної – і габаритна ширина в транспортному положенні не перевищує 3,5 метрів.

Всі ці характеристики дозволяють гарантувати мінімальні втрати, високу якість зерна, здатність справлятися зі збором врожаю навіть в найскладніших умовах у різних кліматичних зонах та відповідають вимогам великих господарств!

Стежте за нашими новинами та очікуйте результати перших демонстраційних показів вже зовсім скоро!

Прес-служба «Агросем»

Залишити коментар: