Події

Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses

18.07.2022

Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses

УкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України анонсують нову подію аграрного фронту сьогодення – Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві.

Agro&Food Security Forum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу.

Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі.

Також, 14-го вересня, напередодні форуму, відбудеться робоча поїздка до порту Гданськ. Детальна інформація щодо візиту буде анонсована зовсім скоро.

Запрошуємо всіх агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці!

Дивіться деталі участі на веб-сайті події: https://agrofoodforum.org/.

Організатори події – УкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України.

Тримаймося. Все буде Україна!

Залишити коментар: