Новини

Аргентинські виробники с/г техніки виходять на ринок України

18.11.2021

За сприяння Посольства Республіки Аргентина в Україні у Торгово-промисловій палаті України відбулась зустріч із бізнес-місією виробників сільськогосподарської техніки з Аргентини.

Про це повідомляє Торгово-промислова палата України.

Ділова делегація на чолі з президентом Agrentech Group (BTI AGRI) Віктором Гюго Баро та генеральним менеджером Agencia ProCórdoba уряду провінції Кордова Роберто Росотто прибули до Києва для узгодження питань щодо створення Аргентинського центру технологій в Україні.
Аргентинська корпорація, яка об’єднує 9 виробників агротехніки та запчастин, планує відкрити представництво й логістичний центр в Україні. Аргентинці закликають українських підприємців до співпраці. Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков наголосив на важливості налагодження діалогу і прямої взаємодії з бізнесом Аргентини і відзначив, що Аргентина – дуже перспективний і важливий економічний партнер для України.
 
«Останніми роками торгівля між нашими країнами уповільнилась. Завдання №1 для нас зараз полягає у збільшенні обсягів торгівлі, хоча б до показників 2012 року (130 млн дол).  
Кооперація тут – найкращий інструмент для нарощування двостороннього інтересу й бізнесу.  Аргентинці закликають українських підприємців до співпраці: вони готові обмінюватись досвідом, створювати спільний продукт, цікавий для ринків багатьох країн», – сказав Геннадій Чижиков.
 
Для розвитку двосторонньої співпраці найближчим часом планується проведення низки заходів у Києві та регіонах України для українських і аргентинських підприємців.  

Залишити коментар: