Новини

Астарта будує перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

10.02.2022

Астарта продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу у місті Чернігів Чернігівської області. Новий інфраструктурний об’єкт дозволить зміцнити позиції вже існуючої елеваторної мережі Компанії, до складу якої входять сім елеваторних комплексів, і розшити географію.

Повідомляє пресцентр компанії.

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. тонн.  Введення в експлуатацію першої черги будівництва, 58 тис. тонн, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. тонн зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок 2,8 тис. тонн.

Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місяцями понад півсотні людей.

-Тільки за роки діяльності Астарти у статусі публічної компанії розмір наших капітальних інвестицій сягнув понад 645 млн доларів США. Але ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо активно розвиватися і, відповідно, активізуємо свою інвестиційну діяльність. Минулого року ми розпочали проєкт з впровадження інноваційної для України технології з поглибленої переробки сої вартістю 50 млн доларів США. У 2022 році Астарта продовжить інвестувати у розвиток сталої економіки України, зокрема і у розбудову сучасної зернової інфраструктури. Загальний обсяг планових інвестицій компанії на реалізацію  саме цього проєкту становитиме близько 15 млн доларів США, – прокоментував Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта.

Залишити коментар: