Новини

BEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

28.01.2022

Цього року виповнюється двадцять п’ять років з часу заснування компанії BEDNAR FMT. Наша компанія, заснована під назвою Strom Export s.r.o. як торгова компанія, придбала свій перший виробничий цех у Рихнові-над-Кнежноу в 2006 році. У тому ж році компанія досягла обороту 120 мільйонів чеських крон, маючи в штаті близько двадцяти працівників. До 2006 року компанія була «простим» посередником між виробником і фермером без будь-яких виробничих потужностей, але з чітким баченням сучасного сільського господарства.

BEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

Виробництво — це живий механізм. Що нам вдалося і з якими підводними каменями ми впоралися?

Зростання Компанії та безперервне збільшення обсягів виробництва вимагають нових процедур управління роботою. У 2021 році ми впровадили інформаційно-контрольну систему на виробництві. Це значно підвищило продуктивність і ефективність праці. Для управління такою кількістю працівників та об’єктів потрібен систематичний контроль. Керівництву та керуючим працівникам Компанії надається щоденна звітність про роботу окремих робочих місць. Наприклад, ми можемо вирішувати проблеми, що виникають у процесі виробництва, та ефективніше планувати виробництво. Побудова якісної інформаційної системи залишається нашим пріоритетом.

BEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

Запуск напівавтоматизованого складу та розширення інших автоматизованих вертикальних складів було важливим заходом у підвищенні ефективності праці та прискоренні окремих етапів виробництва. Дві третини загальної місткості складу (крім каркасних конструкцій) зберігаються за напівавтоматизованою або автоматизованою технологією. Зростаючий інтерес до сівалок OMEGA і EFECTA CE змусив нас реконструювати велику складальну лінію. Ми збільшили кількість робочих місць, необхідних для складання агрегатів, щоб задовольнити попит клієнтів.

BEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

Нам приємно, що компанія BEDNAR FMT відома як перспективний і стабільний роботодавець в регіоні. Це знайшло відображення у підборі та забезпеченні достатньої кількості працівників на всіх рівнях виробництва – від професійних робітників до керівних посад. Ближче до кінця 2021 року ми завершили будівництво нової вантажної брами з приміщеннями для відділу відвантаження техніки. Нова вантажна брама – це не лише представницький вхід. Також збудовано приміщення для водіїв (роздягальні, душові, кімната відпочинку).

Як і більшість промислових компаній, наша компанія стикається з багатьма проблемами, особливо з постійними проблемами з ланцюгом поставок. Використання деяких товарів необхідно оцінити і замовити з терміном поставки від десяти до шістнадцяти місяців. Зростання цін постачальників також негативно впливає на прибуток Компанії. Здебільшого це включає підвищення цін на вхідні матеріали або відсутність деяких металургійних матеріалів. На ціни постачальників також вплинули зростання вартості енергії та підвищення заробітної плати.

Войтех Беднар, директор з виробництва BEDNAR FMT

Яким був 2021 рік для BEDNAR FMT з точки зору торгівлі та розбудови дистриб’юторської мережі?

BEDNAR FMT ЗАВЕРШУЄ 2021 РІК З ОБОРОТОМ ПОНАД 2,5 МІЛЬЯРДА, ВСТУПАЮЧИ У 2022 РІК ІЗ РІШУЧІСТЮ ТА КІЛЬКОМА ВИКЛИКАМИBEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

У 2021 році BEDNAR FMT завершила економічний рік з рекордним оборотом, який перевищив 2,5 мільярда крон. У порівнянні з 2020 роком це збільшення на 17% і це в 21 раз більше, ніж 15 років тому. Ми досягли рівня товарообігу провідного чеського виробника тракторів і ми на шляху до того, щоб стати найбільшим виробником сільськогосподарської техніки під власною торговою маркою в Чехії. Загалом 450 співробітників зробили внесок у досягнутий оборот минулого року.

За останні п’ять років BEDNAR FMT стала компанією з узгодженим портфелем агрегатів для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Техніка розповсюджується через глобальну торгівельну мережу переважно з дилерами преміум-класу, які мають чітку бізнес-стратегію, засновану на максимальній турботі про кінцевого клієнта.

BEDNAR FMT завершує 2021 рік з оборотом понад 2,5 мільярда, вступаючи у 2022 рік із рішучістю та кількома викликами

З точки зору географічного розміщення продажі BEDNAR FMT складають: 7% в Чехії, 49% в ЄС (за межами Чехії), 35% в інших країнах за межами ЄС, 9% на інших континентах. Наша довгострокова мета полягає у створенні сильного третього рівня збуту на інших континентах, який би перевищив 30% загального обсягу продажів, крім ЄС та інших країн. Новий 2022 рік знову ознаменований значним збільшенням замовлень. На даний момент замовлення вже складають суму в 3,2 мільярда крон.

Ця цифра є доказом того, що ми відіграємо значну роль у сфері виробників причіпної сільськогосподарської техніки, що техніка BEDNAR користується все більшою популярністю серед аграріїв, а авторизовані партнери з продажу зацікавлені в представленні техніки BEDNAR FMT на місцевих ринках.

Ян Беднар, директор з продажу BEDNAR FMT

JOY OF FARMING
marketing@bednar.com
BEDNAR FMT s.r.o.

Залишити коментар: