Події

Бізнес на білому порошку

21.02.2022
Бізнес на білому порошку
16 березня 2022 року у Києві відбудеться 9-а конференція «Бізнес на білому порошку».
Insightex – єдиний в Україні майданчик, на якому представлена виключно тема глибокої переробки зерна: виробництво біоетанолу, вологе помеленість кукурудзи та пшениці, переробка рідного крохмалю у крохмальні продукти у таких областях: біополімери, білкові продукти, амінокислоти, вітаміни, біоетанол.
До нас приєднаються власники, менеджери та директори з розвитку, технологи наступних компаній: УкрСтарч, Рошен, ІнтерСтарч, Хлібодар, HD Group, Ерідон, Бухлер, Аліма-біс FPT, Behn+Bates, Biolights, Çemsan, Enzym, Hanse Food Product cts, Myande та ін. Це спікери з України, США, Канади, Туреччини, Китаю, Казахстану, Ізраїлю, Австрії, Німеччини, Швейцарії.
Обов’язково приєднуйтесь до лідерів української та міжнародної бізнес-спільноти для цієї актуальної та продуктивної одноденної зустрічі 16 березня 2022 року.
Дослідження цього форуму обов’язково повинні вивчатися на курсі інноваційного менеджменту, управління змінами, продуктивності, психології лідерства та турбулентності тощо. І взагалі всім (Алекс Аронов)
INSIGHTEX ефективно розповсюджує традиції інноваційного розвитку світової переробної галузі.
 «Вони знайшли вихід із коробки, яка нас обмежує. Стара реальність ламається і приходить розуміння – вони можуть створити свою” (Майкл Майклс)
Форум «Бізнес на білому порошку»:
☑️ Це двигун реінкарнації, створений спеціально для зміни нашої реальності, зміни України, зміни відносин всього світу до України. Зробіть Україну рівноправним гравцем на світовому продуктовому ринку
☑️З кожним разом частіше такі трансформаційні переживання призводять до реальних змін у світі.
☑️ Сьогодні Учасники Форуму – вершки суспільства, що мають доступ до капіталу, ринків та глобальних комунікаційних майданчиків
☑️ Це справжня Енергетична Система
☑️ Це середовище, де можна тестувати ідеї та спостерігати їх вплив на суспільство
☑️Вони, наші постійні партнери, створюють не тільки інновацій. Створюють нову культуру, мистецтво та сучасну спільноту!
☑️Форум «Бізнес на білому порошку» – втілення ідеї в реальність, а його робота дуже впливає на нашу майбутню переробну галузь і напевно на наше майбутнє!
Ми впевнені, що Ваша присутність надасть значного імпульсу поглибленню економічного діалогу та ділових зв’язків між нашими країнами та ринками.
Увага! Щоб уникнути непорозумінь, звертаємо увагу, що участь у заході можлива лише за попередньої реєстрації та оплати реєстраційного внеску.

Залишити коментар: