Події

BLACK SEA OIL TRADE-2021

11.08.2021

BLACK SEA OIL TRADE-2021

На порозі осінь і новий виток аграрного сезону. Встигніть приєднатися до лідерів ринку на відкритті олійного сезону в рамках 9-ї міжнародної конференції “BLACK SEA OIL TRADE-2021”, що відбудеться вже 9 вересня в Києві, готель Premier Palace. 

На конференції будуть розглянуті теми, актуальні як для виробників, так і для переробників і трейдерів. Експерти галузі підведуть підсумки олійного сезону, що близиться до завершення, обговорять перспективи і виклики для олійного сектора України, включаючи нагальні питання виробництва і переробки олійних, зміни в держ регулювання та їх вплив на торгівлю, ціноутворення на Чорноморському та світовому ринках, а також останні технологічні рішення в масложировій сфері.

Програма конференції доступна на сайті конференції.

Учасники з 20+ країн вже з нами! Ознайомитися зі списком зареєстрованих компаній можна тут.

Станьте частиною яскравого відкриття сезону – долучайтесь до BLACK SEA OIL TRADE-2021! Реєстрація.

Конференція також пропонує можливість бронювання стендів, а також ряд рекламних та Спонсорських опцій.

Конференція «BLACK SEA OIL TRADE» щороку об’єднує провідних гравців олійно-жирової галузі Причорномор’я та світу на старті нового олійного сезону. Цього року конференція відбудеться в гібридному форматі з можливістю як особистої, так і онлайн участі.

Мета конференції – обговорити нові виклики, перспективи та напрямки розвитку олійно-жирового сектору України та Чорноморського регіону, обмін новими міжнародними контактами, розробка рекомендацій для адаптації бізнес стратегій в мінливих реаліях ринку і світової торгівлі.

У конференції щороку беруть участь понад 250 делегатів з 25 + країн світу. Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та ін. компанії.

Організатор конференції – консалтингова агенція УкрАгроКонсалт. Генеральний Спонсор конференції – SABER EVNATСпонсор – Agrilab Swiss Analytics. Конференція проходить за підтримки Асоціації “Укроліяпром”, УЗА, Асоціації “Дунайська соя”, Насіннєвої Асоціації України.

У разі питань щодо участі, а також рекламних та спонсорських опцій, будь ласка, звертайтеся:

conference@ukragroconsult.org
+380992207242

Орг.комитет
BLACK SEA OIL TRADE-2021

Залишити коментар: