Новини

Бразилія очікує рекордний другий урожай кукурудзи – близько 102,4 млн тонн

27.05.2023

Оскільки збирання врожаю сої тривало довше, темпи посіву кукурудзи в Парані, другому за величиною виробнику кукурудзи в Бразилії, були найповільнішими в історії. Очікується, що більша, ніж очікувалося, продуктивність на деяких ділянках другого врожаю кукурудзи в Бразилії (також відомого як «сафрінья») більш ніж компенсує затримку посіву та забезпечить рекордні показники в 2022/23.

Очікується, що врожай досягне 102,4 млн тонн, що на 10% більше порівняно з попереднім циклом, згідно з оцінками, оприлюдненими цього тижня Rally da Safra, експедицією, яка охоплює основні сільськогосподарські райони Бразилії, організованою Agroconsult. У попередній оцінці, зробленій у березні, прогнозувався врожай 97,2 млн тонн.

За словами Андре Дебастіані, координатора Rally da Safra, врожайність також буде рекордною – 102,1 мішка з гектара. Це на 11% більше порівняно з попереднім урожаєм.

Урожайність зернових культур у Мату-Гросу та Гоясі підвищила національний результат. Урожайність в обох штатах становитиме 116 і 114 мішків з гектара відповідно. В обох випадках продуктивність буде рекордною.

Мінагрополітики

Залишити коментар: