Новини, Це цікаво

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

25.07.2021

Компанія Case IH була створена в 1985 році, коли J. I. Case придбала сільськогосподарський підрозділ International Harvester, об’єднавши спадок Case та IH в один бренд. Її перший продукт, трактор Magnum потужністю від 160 до 240 к.с., був запущений у виробництво в 1987 році та став першим трактором, що був удостоєний нагороди Industrial Design Excellence. Magnum, який нині розвиває потужність вже до 380 к.с., залишається одним з найбільш впізнаваних продуктів Case IH, а кількість проданих одиниць цієї лінійки вже перевищила 150 000.

Історія становлення бренду

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

Компанія Case IH – один з провідних гравців на світовому ринку сільськогосподарського обладнання – починає свою історію в 1842 році, коли Джером Інкріз Кейс започаткував компанію Racine Threshing Machine Works у штаті Вісконсін, США.

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

У 1869 році Case створив перший трактор з паровим двигуном, який, хоч і був встановлений на колісному шасі, приводився в рух кіньми та використовувався для живлення інших машин. А вже в 1876 році він побудував перший самохідний трактор із паровим двигуном. Оскільки парові двигуни швидко витіснили коней у виконанні робіт з обмолоту, компанія J.I. Case Threshing Machine стала найбільшим у світі виробником парових двигунів у 1886 році.

У 1902 році в Чікаго шляхом злиття п’яти компаній було утворено компанію International Harvester, а посередником у цій угоді був особисто Дж. П. Морган – американський банкір. У 1915 році компанія створила свій перший комбайн для збирання врожаю, а в 1923 представила Farmall® – перший у світі просапний трактор. Це була революційна комплексна система тракторів та причіпного обладнання для орання, культивації та збирання врожаю, яка мала найвищу продуктивність, надійність та безпеку.

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

«Компанія International Harvester продала більш ніж п’ять мільйонів тракторів Farmall, а в 1977 році запустила у виробництво унікальний однороторний комбайн Axial-Flow®, який здійснив революцію у сільськогосподарській галузі завдяки своїй простоті, якості та збереженню зерна, універсальності при роботі з різними культурами, належній потужності та високій вартості при перепродажу. Комбайни Axial-Flow і досі задають стандарти продуктивності збирання врожаю»

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

Комбайн Axial-Flow

Далі компанія, заснована Кейсом і названа на його честь «J.I. CASE», займалась виробництвом сільгоспмашин, переважно тракторів. У 60-ті роки минулого століття вона була частиною Kern Country Land Company з Каліфорнії, що спеціалізувалася на землеробстві й володіла мільйонами акрів фермерської землі.

У 1967 році  американська машинобудівна компанія «Tenneco» вирішила вкласти свої активи в агробізнес. Одним з придбань компанії стала Kern Country Land Company, а разом з нею її частина, компанія J.I. CASE як виробник тракторів.

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

Назва JI Case закріпилася за підприємством з виробництва сільськогосподарського обладнання компанії Tenneco, але об’єднана лінійка тракторів з комбайнами та іншим обладнанням отримала нову червоно-чорну розмальовку і фірмову символіку Case International.

Зі зміною напрямку в бізнесі компанія Tenneco вирішила в 1994 році припинити виробництво сільськогосподарської та будівельної техніки і здійснила публічний випуск нових акцій корпорації, названої Case Corporation, яка почала ставити фірмовий знак Case IH замість Case International.

Бізнес продовжував розширюватися, і в 1996 році Case Corporation  придбала  Steyr – незалежного австрійського виробника тракторів з високою репутацією інженерних розробок. Завдяки цьому придбанню, компанія Case Corporation  продовжила лідерство в розробці «сільськогосподарських гігантів». У той же рік був випущений Quadtrac – революційна розробка потужного трактора зі зміщуваною віссю копання і чотирма незалежними приводами гумових гусениць.

Case IH: історія становлення світового лідера у виробництві с/г техніки

У 1999 році група Fiat, яка хотіла розширити своє світове виробництво сільськогосподарського обладнання і зміцнити успіх свого модельного ряду New Holland, погодилася придбати Case Corporation. Внаслідок договору утворилася CNH Global – нова компанія в рамках групи Fiat. Бренди New Holland і Case IH збереглися, і після вимушеного відділення деяких заводів і лінійок техніки для отримання схвалення з боку антимонопольного департаменту для об’єднання, було прийнято рішення затвердити загальні виробничі принципи, але зберегти певний комерційний дизайн і особливості кожного бренду. На сьогоднішній день обладнання бренду Case IH можна знайти на фермах по всьому світу.

Підготувала Христина Котович

Джерела:
www.caseih.com
en.wikipedia.org

Залишити коментар: