Новини

DAF представить нове покоління вантажівок XD

26.06.2022

DAF оголосив про випуск нового покоління розвізних вантажівок серії XD, повідомляє SpecMachinery.com.ua

За заявою автовиробника, вантажівки нового покоління DAF XD встановлюють нові стандарти якості, безпеки, ефективності та комфорту водія, а також повністю підготовлені до використання з трансмісією з нульовим рівнем викидів.

Новинка буде представлена ​​у вересні на виставці IAA в Ганновері (Німеччина).

DAF XD нового покоління базується на платформі вантажівки для далеких перевезень XF, XG і XG+, що отримала титул «Міжнародна вантажівка 2022 року», яка також була багаторазово відзначена іншими нагородами.

Функції преміум-класу, у тому числі найкраща в галузі аеродинаміка, силові агрегати, положення сидінь, а також оздоблення інтер’єру, тепер також будуть представлені в сегменті розвізних автомобілів.

В плані безпеки покращено прямий огляд з місця водія, що є ключовим фактором для міських умов. Нове покоління DAF XD оснащене великим вітровим склом і великими бічними вікнами з нижньою нижньою лінією.

Низьке положення кабіни сприяє оптимальному прямому огляду, як і опціональне вікно, що дозволяє бачити бордюр. Максимальний непрямий огляд гарантується завдяки унікальній системі DAF Corner View та цифровій камері DAF.

Паливна економічність та низький рівень викидів вуглекислого газу досягаються, серед іншого, завдяки визначній аеродинаміці кабіни, новій трансмісії PACCAR MX-11 та вдосконаленим системам допомоги водію.

Великий вибір МОМ, модулів кріплення кузова та роз’ємів дозволить виробникам надбудов використовувати широкий асортимент своєї продукції для встановлення на шасі нового покоління від DAF.

За заявою автовиробника, нове покоління XD забезпечує чудовий доступ для водія, який перебуватиме у просторій кабіні, максимальний об’єм якої може сягати майже 10 кубічних метрів. Неперевершені діапазони регулювання сидіння та кермового колеса гарантують найкраще положення водія у даному сегменті.

Яскрава і дуже ергономічна панель приладів відрізняється кристально чистими і повністю цифровими приладовими панелями. Плавність ходу та керованість виграють від абсолютно нової конструкції передньої частини шасі, підвіски кабіни та підвіски заднього моста.

Нове покоління DAF XD стане доступним поряд із популярними універсальними розвізними вантажівками серії CF. Початок виробництва запланований на осінь 2022 року.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в компанії також заявили, що автомобільна платформа DAF XD повністю готова до розміщення всіх типів трансмісій, включаючи альтернативні силові агрегати.

Залишити коментар: