Події

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021

21.07.2021

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021

LOZOVA MACHINERY раді повідомити своїм клієнтам і партнерам про проведення щорічної фірмової агроподії – ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY, що відбудеться 5 серпня в Близнюківському районі Харківської області, на базі ТОВ «Європейський фонд розвитку».

Ось уже кілька років захід користується великою популярністю серед аграріїв. Це відмінна можливість познайомитися з виробничою лінійкою і новітніми розробками LOZOVA MACHINERY, побачити знаряддя в дії, отримати консультацію фахівців компанії, дізнатися про унікальні можливості агрегатів та способи підвищення ефективності техніки, а також прекрасно провести час.

Наймасштабніший в південно-східній Україні День поля пройде в форматі польових демонстрацій, які будуть супроводжуватися коментарями фахівців про оригінальні переваги і модифікації техніки. Крім того, будуть представлені стаціонарні експозиції техніки.

Цього року у фокусі прем’єри — унікальні новинки LOZOVA MACHINERY: агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN, оборотний плуг IMPERIAL 7 + 1 і легка зубовая борона LIRA XS-9.

В рамках заходу LOZOVA MACHINERY також покажуть безліч грунтообробних агрегатів, серед яких дискові борони DUCAT, важка дискова борона DUCAT GOLD, глибокорозпушувач FRANK. Гості побачать важку зубову борону LIRA XL, шлейфову борону LARI і ротаційну борону DINAR. А серія культиваторів буде презентована польовим культиватором FLORIN і просапним знаряддям SANTIM.

І звичайно ж демонструються тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL, самоскидний напівпричіп ALBION XL і причіпний обприскувач SPRAYMARC.

Весь модельний ряд техніки LOZOVA MACHINERY відрізняють численні оновлення та удосконалення.

Програма ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY також передбачає розважальну частину! Кульмінацією свята буде розіграш цінних подарунків від організаторів.

Будемо раді вас бачити!

Залишити коментар: