Новини

Держпродспоживслужба поінформувала про основні потреби користувачів Національної платформи продовольчої безпеки

07.06.2022

Кількість користувачів Національної платформи продовольчої безпеки вже сягнула 4,5 тисяч. Серед них – представники місцевих громад, військових адміністрацій, виробничих підприємств та логістичних компаній. На сьогоднішній день найбільша кількість учасників долучилася з Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Вінницької та Дніпропетровської областей. Про це інформує Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

З початку запуску платформи фахівцями Держпродспоживслужби надано більше 23,6 тисяч консультацій з питань її роботи та проведено 24 навчальні тренінги.

Наразі на платформі опубліковано більше 1,6 потреб у продуктах харчування та товарах першої необхідності. Минулого тижня найбільше потреб стосувалося постачання солі, гречаної крупи, рису, цукру, м’яса (індички та курки), дизельного палива, овочів (капусти та моркви), а також м’ясних консервів.

Кількість пропозицій, опублікованих на платформі, перевищує 1,4 тисячі. Серед нових пропозицій від користувачів – ковбасні вироби, олія, морозиво, крупи, м’ясо індички, хліб, креветки, ячмінь, соняшникове насіння, зелений та чорний чай, а також послуги перевезення (транспортування).

Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Залишити коментар: