Новини

Понад ₴4 млн. на гуманітарну допомогу та соціальні ініціативи направила Група «Прометей» за час війни

07.06.2022

Незважаючи на те, що трудові та соціальні гарантії оформлені законодавчо, на практиці не всі компанії дотримуються відповідних норм, посилаючись на те, що підприємство чи організація перебуває у простої або не веде господарську діяльність у зв’язку з бойовими діями.

Разом з тим, ГК «Прометей», яка здійснює свою діяльність на безперервній основі як до, так і в період дії воєнного стану, повідомляє про дотримання соціальних гарантій, прийнятих Групою раніше, а також про впровадження комплексної програми підтримки мобілізованих співробітників.

Так, у Компанії повідомили про підготовку чергового траншу виплат своїм працівникам, які стали на захист України і перебувають на службі у ЗСУ. Відповідно до програми соціальної підтримки мобілізованих співробітників, працівникам, які зараховані до лав ЗСУ виплачується заробітна плата у її 100% обсязі протягом усієї дії воєнного стану в країні. Крім цього, у разі отримання поранення або будь-якої іншої травми під час проходження служби, Компанія фінансує лікування співробітника.

Всього на відповідні цілі Група направила вже понад ₴600 тис. Таким чином, сумарний бюджет на підтримку Збройних Сил, гуманітарну допомогу населенню та реалізацію програми фінансування мобілізованих працівників вже перевищує ₴4 млн.

«Взяті зобов’язання щодо грошового забезпечення військовослужбовців – це для нас ще один внесок у перемогу України. Армія, бізнес та український народ – це опора нашої незалежності. Своєчасна фінансова підтримка співробітників, які з честю виконують військовий обов’язок, це ті гарантії, від дотримання яких залежить майбутнє кожного з нас», – зазначили у компанії.

Зазначається також, що з перших днів війни ГК «Прометей» визначила наступні пріоритети:

  • людський ресурс та команда;
  • безперервність бізнес-діяльності та підтримка продовольчої безпеки;
  • підтримка армії і допомога населенню.

«Завдяки своєчасній трансформації бізнес-рішень у відповідність до військових реалій Групі вдалося продовжити свою діяльність і планувати роботу з повернення на довоєнний рівень виробництва. Як і робочі процеси, так і реалізація гуманітарних проектів не переривалися ні на день і допомагали нашим співробітникам, воїнам ЗСУ та населенню як у тилу, так і на фронті», – наголошується в повідомленні Групи.

Залишити коментар: