Новини

Деструктори для точного землеробства – новинки 2021 від БТУ-ЦЕНТР

14.07.2021

Деструктори для точного землеробства – новинки 2021 від БТУ-ЦЕНТР

Деструктор Екостерн® уже 8 років контролює деструкцію побічної продукції і рослинних решток на полях 1700 господарств та 15 ключових агрохолдингів (Kernel, Контінентал Фармерз Груп, Vitagro, ТАС АГРО та ін.) по всій Україні. Це унікальна розробка компанії БТУ-ЦЕНТР, якою користуються уже в 13 країнах світу.

У новому сезоні 2021 команда науковців БТУ-ЦЕНТР вдосконалила вже існуючу формуляцію Екостерн® і розробила лінійку деструкторів для точного землеробства. Нові композиції препарату дозволяють сформувати індивідуальний і розумний підхід до кожного поля і господарства.

«Тепер українські аграрії можуть обрати деструктор для різних технологій вирощування. Зокрема, використання Екостерн дозволяє врахувати ґрунтові відміни, різні кліматичні умови, фітосанітарний стан ґрунту, і, головне, різну інтенсивність сільськогосподарського використання. Ми рекомендуємо деструктори, адже це реальний і ефективний спосіб запуску відновлювальних процесів у екосистемі ґрунту та перший крок до біологізації агрогосподарства», – зазначила Тетяна Хоменко, комерційний директор компанії БТУ-ЦЕНТР.

У результаті БТУ-ЦЕНТР пропонує аграріям нові біологічні деструктори:

  • Екостерн® Класичнийкероване розкладання рослинних решток та оздоровлення ґрунту з підсиленим комплексом мікроорганізмів: 8 штамів роду Bacillus, Paenibacillus Polymyxa, 2 штами роду Azotobacter, Enterobacter, Enterococcus, Agrobacterium та 2 штами грибів роду
  • Екостерн® Бактеріальнийдеструктор рослинних решток стійкий до несприятливих температурних умов, рекомендований в південно-східних регіонах, на територіях із ґрунтами підвищеної лужності та за екстремальних температур.
  • Екостерн® Триходермазахист від ґрунтових патогенів та посилена деструкція, рекомендований до застосування навесні та восени в рядок під час сівби, а також восени під культивацію чи боронування після збирання врожаю.
  • Екостерн® Лайтпробіотик для ґрунту, який сприяє поліпшенню азотного живлення та підсиленню вологоутримувальної здатності завдяки спеціальній композиції бактерій.
  • Екостерн® Ноу-тіллоздоровлювач ґрунту для технологій No-till, Strip-till, Mini-till.

Серед запропонованих марок є препарати з бактеріальною складовою – Екостерн® Бактеріальний, грибною складовою – Екостерн® Триходерма та комплексні  –  це Екостерн® Лайт,  Екостерн® Ноу-тілл та Екостерн® Класичний.

Усі мікроорганізми, що входять до препаратів, здатні пригнічувати патогени сільськогосподарських культур, деструктувати залишки ксенобіотиків, сприяти зниженню рівня фітотоксичності рослинних решток. Водночас ці біологічні агенти складають достойну конкуренцію патогенам в ніші, що відведена природою деструкторам і, забезпечує якісну деструкцію, сприяє збагаченню ґрунту гумусовими речовинами, поліпшує структуру ґрунту.

 Більше про деструктори БТУ-ЦЕНТР: https://ecostern.btu-center.com

Залишити коментар: