Кабінет Міністрів України ліквідував Міністерство аграрної політики та продовольства України. Його функції передано новоствореному Міністерству економіки, довкілля та сільського господарства України (Мінекономіки). Відповідне рішення ухвалено постановою КМУ від 21 липня 2025 року № 903, повідомляє LIGA ZAKON Бізнес.
У постанові зазначено, що строк ліквідації Мінагро становить не більше шести місяців з дати набрання чинності документом. Увесь обсяг майна, прав і обов’язків Міністерства аграрної політики переходить до Мінекономіки як правонаступника.
Що це означає для аграріїв?
В умовах воєнного стану та мобілізації багато підприємств агропромислового комплексу подають документи на отримання статусу критично важливих. У зв’язку з реорганізацією міністерств, подачу таких документів тепер необхідно здійснювати до Мінекономіки — після оновлення галузевих Критеріїв.
Також відповідні рекомендації опублікувала Державна аграрна реєстрація (ДАР).
“З метою прийняття рішення про визначення підприємства критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, рекомендуємо подавати пакет документів до Мінекономіки після оновлення їх галузевих Критеріїв,” — йдеться у повідомленні.





Залишити коментар: